Silesion.PL

serwis informacyjny

Walka o 3 punkty w szlagierze Serie A: Milan – Juventus

Gol bramka siatka pilka nozna

Gol bramka siatka pilka nozna

Milan : Juventus (niedziela, 23.01, 20:45)

Słaby początek sezonu Starej Damy powoli odchodzi w niepamięć. Ostatniej porażki w meczu ligowym Juve doświadczyło w listopadzie i turyńczycy z pewnością będą chcieli podtrzymać dobrą passę.

Milan ma na ten moment 7 punktów przewagi nad odwiecznym rywalem i na pewno będzie chciał przynajmniej utrzymać ten dystans. Ich priorytetem jest jednak spoglądanie w górę i gonienie lidera zza miedzy. Czeka nas prawdziwa batalia o 3 punkty!

W takich meczach odpowiedzialność za wynik często biorą na siebie liderzy. Analitycy BETFAN bardzo wysoko oceniają szansę najlepszych strzelców obu drużyn na trafienia w tym meczu. W przypadku Zlatana Ibrahimovica jest to 40%. Natomiast prawdopodobieństwo gola Paulo Dybali wynosi 32%.

W tym meczu można też pokusić się skorzystanie z BET BUILDERA. To narzędzie pozwala nam na skonstruowanie ciekawego kuponu, z kilku zdarzeń prawdopodobnych w tym spotkaniu:

  • Obie drużyny strzelą 1 połowa – NIE
  • Obie drużyny strzelą – TAK
  • Over 2,5 – TAK
  • 200 zł —> 602 zł

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024