Silesion.PL

serwis informacyjny

Bezpieczny zakład na mecz Polska – Belgia. Fuks Bumerang – zwrot 500 zł freebet

Przed Reprezentacją Polski ostatni mecz w tej rundzie Ligi Narodów, rewanżowe spotkanie z Reprezentacją Belgii. Z tej okazji, Fuksiarz.pl przygotował dla swoich graczy promocję „Fuks Bumerang”, w której można otrzymać zwrot do 500 zł w formie freebetu! Promocja przeznaczona dla stałych graczy Fuksiarz.

Aby wziąć udział w akcji, należy:

 • Kliknąć „DOŁĄCZ DO PROMOCJI” znajdujące się na stronie promocji
 • Dokonać depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
 • Postawić kupon AKO z min. 5 zdarzeniami (całość stawki musi pochodzić z wpłaconej kwoty depozytu)
 • Promocja obowiązuje na zakłady przedmeczowe i na żywo

Jeśli dokładnie jedno zdarzenie na kuponie nie wejdzie, otrzymasz zwrot 100% postawionej stawki w formie freebetu, do 500 zł! Aby otrzymać maksymalny zwrot 500 zł, należy wpłacić depozyt i postawić kupon za 570 zł. Gracz może wykorzystać otrzymany Freebet na kupon wielokrotny z kursem minimalnym na poziome 1.4 na każde ze zdarzeń.

Regulamin promocji: III WARUNKI FREEBET

 1. Freebet jest ważny przez 72 godziny od momentu jego przyznania.
 2. Aby skorzystać z Freebet należy po utworzeniu propozycji zakładu zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą “Freebet”, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Gracza z Promocji Freebet na warunkach określonych w Regulaminie.
 3. Gracz może wykorzystać otrzymany Freebet na kupon wielokrotny z kursem minimalnym na poziome 1.4 na każde ze zdarzeń.
 4. Freebet jest dostępny na zakłady przedmeczowe oraz zakłady live/na żywo.
 5. Freebet nie może zostać wykorzystany na spotkania z oferty Sportów Wirtualnych, zakładów specjalnych, zakładów na gry karciane oraz ‘Cashback bez limitu’ i ‘Mega kursy boost’.
 6. Wygrana z zakładu zawartego za „Freebet” doliczana jest do salda głównego jako zysk z zawartego zakładu (wygrana minus stawka).
 7. W przypadku gdy zakład zawarty za „Freebet” zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
 8. W przypadku gdy zakład zawarty za „Freebet” zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).