Silesion.PL

serwis informacyjny

Bezpieczny zakład na mecz Polska – Belgia. Fuks Bumerang – zwrot 500 zł freebet

Bezpieczny zaklad na mecz Polska Belgia 2022. Fuks Bumerang zwrot 500 zl freebet

Bezpieczny zaklad na mecz Polska Belgia 2022. Fuks Bumerang zwrot 500 zl freebet

Przed Reprezentacją Polski ostatni mecz w tej rundzie Ligi Narodów, rewanżowe spotkanie z Reprezentacją Belgii. Z tej okazji, Fuksiarz.pl przygotował dla swoich graczy promocję „Fuks Bumerang”, w której można otrzymać zwrot do 500 zł w formie freebetu! Promocja przeznaczona dla stałych graczy Fuksiarz.

Aby wziąć udział w akcji, należy:

 • Kliknąć „DOŁĄCZ DO PROMOCJI” znajdujące się na stronie promocji
 • Dokonać depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
 • Postawić kupon AKO z min. 5 zdarzeniami (całość stawki musi pochodzić z wpłaconej kwoty depozytu)
 • Promocja obowiązuje na zakłady przedmeczowe i na żywo

Jeśli dokładnie jedno zdarzenie na kuponie nie wejdzie, otrzymasz zwrot 100% postawionej stawki w formie freebetu, do 500 zł! Aby otrzymać maksymalny zwrot 500 zł, należy wpłacić depozyt i postawić kupon za 570 zł. Gracz może wykorzystać otrzymany Freebet na kupon wielokrotny z kursem minimalnym na poziome 1.4 na każde ze zdarzeń.

Regulamin promocji: III WARUNKI FREEBET

 1. Freebet jest ważny przez 72 godziny od momentu jego przyznania.
 2. Aby skorzystać z Freebet należy po utworzeniu propozycji zakładu zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą “Freebet”, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Gracza z Promocji Freebet na warunkach określonych w Regulaminie.
 3. Gracz może wykorzystać otrzymany Freebet na kupon wielokrotny z kursem minimalnym na poziome 1.4 na każde ze zdarzeń.
 4. Freebet jest dostępny na zakłady przedmeczowe oraz zakłady live/na żywo.
 5. Freebet nie może zostać wykorzystany na spotkania z oferty Sportów Wirtualnych, zakładów specjalnych, zakładów na gry karciane oraz ‘Cashback bez limitu’ i ‘Mega kursy boost’.
 6. Wygrana z zakładu zawartego za „Freebet” doliczana jest do salda głównego jako zysk z zawartego zakładu (wygrana minus stawka).
 7. W przypadku gdy zakład zawarty za „Freebet” zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
 8. W przypadku gdy zakład zawarty za „Freebet” zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024