Silesion.PL

serwis informacyjny

Zostań VIP w Betfan. Specjalna akcja od 13 a 26 czerwca

1200x628 VIP

1200x628 VIP

Betfan, legalny bukmacher w Polsce, zorganizował kolejną odsłonę promocji, która pozwala graczom na zdobycie miesięcznego statusu klienta VIP, a co za tym idzie – dostępu do specjalnej oferty promocyjnej, priorytetowej obsługi klienta i wszystkich pozostałych benefitów dla tej grupy klientów! 

Co dla graczy może być najbardziej atrakcyjne w akcji? Fakt, że do spełnienia jej warunków mogą wystarczyć Ci nawet 2 złote. Jedyne kryterium wymagane w promocji to łączna kwota dokonanego obrotu, który – jak wiecie – może być owocem udanej passy rozpoczynającej się od najmniejszych stawek. Co za tym idzie, nawet “tasiemkowicz” ma szansę na otrzymanie statusu VIP!

Zasady promocji:

  1. Obstawiaj dowolne zakłady w BETFAN pomiędzy 13 a 26 czerwca
  2. W trakcie promocji obróć łącznie kwotą 10 tysięcy złotych (do sumy tej wliczają się wszystkie zakłady SOLO lub AKO z kursem min. 2.0)
  3. Dokonanie obrotu o wymaganym poziomie pozwoli na otrzymanie statusu klienta VIP, a w konsekwencji – wszystkich związanych z tym statusem przywilejów!
  4. Nieważne, czy wpłacisz i zagrasz za 10 tysięcy, czy dokonasz takiego obrotu po wpłacie 10 zł. Liczy się efekt

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024