Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska mistrzem świata? Zgarnij w BETFAN 220 zł na konto główne

Polska mistrzem swiata Zgarnij w BETFAN 220 zl na konto glowne

Polska mistrzem swiata Zgarnij w BETFAN 220 zl na konto glowne

Nie tylko piłką nożną człowiek żyje – przed nami siatkarskie mistrzostwa świata! Czy reprezentacja Polski wygra ten prestiżowy turniej już trzeci raz z rzędu? Tylko dla nowych graczy w BETFAN czeka specjalna oferta – możliwość postawienia na mistrzostwo świata Polski po szalonym kursie 50.0!

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600 do 31.08, godz. 23:59
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę min. 55 zł i zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (jeżeli przegrasz, zostanie on objęty cashbackiem 100% do 600 zł)
  3. Zagraj TUTAJ kupon SOLO za max. 5 zł na zwycięstwo Polaków w mistrzostwach świata 
  4. Wygrana trafi na konto główne!
  5. Oprócz tego otrzymasz dodatkowy freebet 60 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023