Silesion.PL

serwis informacyjny

W Betfan 250 zł za gola Lewego w meczu z Realem Valladolid

W Betfan 250 zl za gola Lewego w meczu z Realem Valladolid

W Betfan 250 zl za gola Lewego w meczu z Realem Valladolid

Robert Lewandowski w dzień swoich urodzin strzelił debiutancką bramkę w La Lidze! Czy polski napastnik pójdzie za ciosem i w nadchodzącym meczu z Realem Valladolid dołoży kolejne trafienia do swojego dorobku? Liczymy na to, bo za gola “Lewego” nowi klienci BETFAN mogą zgarnąć aż o 250 zł więcej!

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać dokładnie 25 zł
  3. Zagraj za dokładnie 25 zł kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na gola Roberta Lewandowskiego z oferty przedmeczowej na mecz FC Barcelona – Real Valladolid
  4. Jeżeli spełnisz powyższe wymogi, a “Lewy” trafi do siatki, otrzymasz bonus o wysokości 250 zł!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

1 thought on “W Betfan 250 zł za gola Lewego w meczu z Realem Valladolid

Comments are closed.

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024