Silesion.PL

serwis informacyjny

Polki na Wimbledonie z wysokim kursem w Betcris

Polki na Wimbledonie z wysokim kursem w Betcris 28 06

Polki na Wimbledonie z wysokim kursem w Betcris 28 06

Przed nami 2. dzień rozgrywek Wimbledonu i 28. dzień czerwcowego kalendarza majów w Betcris! We wtorek legalny bukmacher BETCRIS przygotował dla Was zakład specjalny na zwycięstwo Magdaleny Fręch i Igi Świątek w spotkaniach pierwszej rundy Wimbledonu oraz w meczu Świątek-Fett poniżej 16,5 gema. Zakład ten możecie zagrać po zboostowanym kursie 7.50!

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „Kalendarz Majów – dzień 28” 

1. Organizatorem promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW – DZIEŃ 28” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW – DZIEŃ 28” obowiązuje w dniu 28.06.2022 od godziny 00:01 do rozpoczęcia meczu Magdaleny Fręch z Camilą Giorgi lub Igi Świątek z J. Fett.
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.  
4. W ramach Promocji Gracze uzyskają możliwość postawienia zakładów ze zwiększonym kursem na zwycięstwo Magdaleny Fręch i Igi Świątek w spotkaniach pierwszej rundy Wimbledonu oraz w meczu Świątek-Fett poniżej 16,5 gema.
5. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.
6. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.
7. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich Użytkowników. Jeden Gracz może wielokrotnie postawić zakłady po zwiększonym kursie.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.
9. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu.

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązuje REGULAMIN PROMOCJI „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW”

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author