Silesion.PL

serwis informacyjny

Poczuj się jak VIP w zakładach BETFAN

Poczuj sie jak VIP w zakladach BETFAN

Poczuj sie jak VIP w zakladach BETFAN

Bycie VIPem z definicji oznacza nie tylko wyjątkowy status, ale także wyjątkowe oferty. Na co może liczyć członek tego ekskluzywnego grona w BETFAN? Od dziś do niedzieli jest okazja, by doświadczyć tego na własnej skórze – zostanie specjalnym graczem nigdy nie było bowiem tak proste!

  • W ramach drugiej tygodniowej promocji każdy gracz, który dokona obrotu na minimum 4 000 zł (w ramach kuponów SOLO/AKO z kursem min. 2.0), na miesiąc zdobędzie status VIP. A może spodoba mu się on tak, że już nigdy nie postanowi go oddać?
  • Co oznacza obrót w tym kontekście? To, że do prestiżowego statusu VIP można dołączyć nawet z przysłowiową piątką w kieszeni. Wystarczy trochę konsekwencji i umiejętności typerskich. I rzecz jasna odrobiny szczęścia!
  • Co więcej, dobra zabawa podczas udziału jest gwarantowana, bo gracza praktycznie nic nie ogranicza. Sam decyduje, co gra, za ile i jak dużo kuponów doprowadzi go do sukcesu. Tym bardziej, że zaliczamy nie tylko te zielone!

Nieważne, czy do osiągnięcia tego celu wystarczy Ci 10 zł, 100 zł, czy 1 000 zł. Wystarczy obrót!

Członkostwo w klubie VIP to przywilej, którego nie odziedziczysz, ale sam zdobędziesz. Więcej informacji pod TYM linkiem.

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author