Silesion.PL

serwis informacyjny

Poczta Polska kolejny rok razem z Reprezentacją Polski Amp Futbol.

Poczta Polska będzie kontynuować współpracę z reprezentacją Polski piłkarzy po amputacjach – Amp Futbol. Spółka od kilku lat wspiera również osoby z niepełnosprawnościami stale zwiększając ich zatrudnienie, a także dostosowując swoje placówki do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

– Cieszę się, że kolejny rok będziemy mogli wspierać Reprezentację Polski Amp Futbol. Spółka jest otwarta na potrzeby osób niepełnosprawnych – zarówno Klientów, jak i Pracowników. Nasza współpraca to jednak nie tylko wsparcie finansowe dla Reprezentacji, ale również wspieranie samych zawodników w ich karierze zawodowej. Żywię ogromną nadzieję, że wspólnie uda nam się pokonać drogę, która zakończy się wzniesieniem przez kapitana biało-czerwonych pucharu Mistrzostw Europy – mówi Tomasz Zdzikot, prezes zarządu Poczty Polskiej.

Poczta Polska to kolejna wielka marka, która obdarzyła zaufaniem polskich piłkarzy. Dzięki współpracy możemy spodziewać się wielu ciekawych akcji promocyjnych m. in. w placówkach pocztowych w całym kraju oraz związanych z Mistrzostwami Europy, które odbędą się w Krakowie w dniach 12-19 września 2021 roku.

WARSZAWA 07.09.2019 AMP FUTBOL CUP 2019 MECZ: POLSKA – GRUZJA 7:0 — AMPUTEE FOOTBALL MATCH IN WARSAW: POLAND – GEORGIA 7:0 KRYSTIAN GRYGIEL FOT. PIOTR KUCZA/FOTOPYK

– To dla nas bardzo ważne, że tak duża marka jak Poczta Polska chce rozwijać współpracę z naszą reprezentacją. Dzięki wsparciu Poczty zrobiliśmy krok do przodu i możemy jeszcze lepiej szykować się do EURO w Krakowie. Cieszy również to, że nasi zawodnicy znajdują zatrudnienie u Partnera naszej kadry. Poczta Polska jest prawdziwym przyjacielem osób z niepełnosprawnościami – powiedział Mateusz Widłak, prezes Amp Futbol Polska.

Spółka podejmuje szereg działań mających na celu zwiększenie aktywizacji osób z niepełnosprawnościami. Poczta Polska planuje zatrudnić w tym roku w sumie 360 osób z niepełnosprawnościami. Działania te wpisują się w strategię Poczty Polskiej, jako firmy odpowiedzialnej społecznie, dla której ważne jest wyrównywania szans społecznych. Poczta zatrudnia również obecnie dwóch zawodników z amfutbolowej kadry w Nakle n. Notecią oraz Białymstoku.

 – Cieszę się, że Poczta Polska dalej będzie wspierać naszą kadrę, która szykuje się do walki o medale ampfutbolowego EURO. Jeszcze bardziej cieszę się, że na poczcie znalazłem swoje nowe miejsce pracy. Jestem za to wdzięczny tym bardziej, że w obecnym czasie nie jest łatwo o zatrudnienie. Pracuje mi się bardzo dobrze, a co najważniejsze dzięki współpracy Poczty Polskiej z ampfutbolem nie mam problemu z braniem wolnego na zgrupowania i turnieje reprezentacji Polski – powiedział Dawid Dobkowski, reprezentant Polski w Amp Futbolu i Pracownik Poczty Polskiej.

Spółka stale dostosowuje swoją infrastrukturę do potrzeb osób niepełnosprawnych. Operator oferuje również rozwiązania ułatwiające korzystanie z usług pocztowych osobom niepełnosprawnym ruchowo, m.in. bezpłatną obsługę w miejscu zamieszkania.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).