Silesion.PL

serwis informacyjny

Piłkarskie ubezpieczenie w zakładach Betcris

Pilkarskie ubezpieczenie w zakladach Betcris

Pilkarskie ubezpieczenie w zakladach Betcris

W sobotę 23 października o godzinie 10:00 legalny w Polsce bukmacher BETCRIS rusza z weekendową promocją Piłkarskie ubezpieczenie!

O co chodzi?

Oferta dotyczy graczy BETCRIS , którzy wpłacą min. 50 PLN i zagrają kupon AKO za min. 50 PLN składający się z min. 3 zdarzeń zawierających WYŁĄCZNIE zdarzenia z oferty PIŁKA NOŻNA z minimalnym kursem każdego zdarzenia co najmniej 1.30.  Możesz zarejestrować się z kodem SILESION i odebrać pakiet powitalny.

Jeżeli pierwszy kupon spełniający warunki promocji okaże się przegrany, to gracz otrzyma od bukmachera BETCRIS Freebet w wysokości 50 PLN, który może wykorzystać na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z min. 3 zdarzeniami z minimalnym kursem każdego zdarzenia co najmniej 1.30.

Betcris działa na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ( Betcris ) to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024