8 grudnia 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Esportowa akcja rankingowa w BETCRIS

Z okazji zbliżających się największych turniejów esportowych w roku, legalny w Polsce bukmacher BETCRIS zaplanował również promocję, w której gracze wezmą udział w akcji rankingowej od 22 października – 7 listopada 2021 roku.

Jak to działa?


Podczas trwania promocji gracze, aby wziąć udział muszą postawić kupon z PRZYNAJMNIEJ jednym zdarzeniem z oferty na Counter Strike: Global Offensive lub League of Legends za minimalną stawkę w wysokości 10 PLN.

 Możesz zarejestrować się z kodem SILESION i odebrać pakiet powitalny.

  • Nagroda za miejsce 1 w rankingu – 1000 PLN na saldo główne.
  • Nagroda za miejsce 2 w rankingu – 800 PLN na saldo główne.
  • Nagroda za miejsce 3 w rankingu – 500 PLN na saldo główne.
  • Nagroda za miejsce 4 w rankingu – 400 PLN na saldo główne
  • Nagroda za miejsce 5 w rankingu – 300 PLN na saldo główne.
  • Nagroda za miejsca 6-10 w rankingu – 200 PLN na saldo główne.
  • Nagroda za miejsca 11-20 w rankingu – 100 PLN na saldo główne.

Mistrzostwa Świata w League of Legends, zbliżający się PGL Major w Sztokholmie, a to nie wszystko! To idealna okazja, aby spróbować swoich sił i wziąć udział w esportowej akcji rankingowej legalnego bukmachera BETCRIS!

Nowy legalny bukmacher BETCRIS zapowiadał naprawdę duży deal a dziś w końcu go ogłosić! Od piątku 8 października 2021r. esportową twarzą i aktywnie działającym ambasadorem zostaje Popo, czyli Piotr Węgrzyn. Popo jest niesamowicie popularnym streamerem, kreatywnym twórcą i prawdziwym mistrzem interakcji. Współpraca ta stanowi kolejny duży krok w ramach budowania bogatego esportowego portfolio marki Betcris, legalnego bukmachera działającego od sierpnia br. w Polsce.

Betcris działa na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ( Betcris ) to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.