Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebety w Betfan za gole w hitowych starciach

Freebety w Betfan za gole w hitowych starciach

Freebety w Betfan za gole w hitowych starciach

W ten weekend będzie kumulacja znakomitych spotkań, dlatego leegalny bukmacher BETFAN wybrał 6 największych hitów, w których… za każdą bramkę zapłaci 3 zł w postaci freebetu. Wspomniane mecze to:

  • FC Barcelona – Real Madryt
  • Manchester United – Liverpool FC
  • Inter Mediolan – Juventus FC
  • Olympique Marsylia – Paris Saint-Germain
  • Widzew Łódź – ŁKS Łódź
  • Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven

Z tych sześciu starć gracz w BETFAN musi wybrać co najmniej 4 i w ramach oferty 1×2 zamieścić je na swoim kuponie, który zagra za DOKŁADNIE 99 zł. Następnie może trzymać kciuki nie tylko za swoje typy, ale także za jak największą liczbę bramek – w końcu nawet jak kupon nie wejdzie, nagroda będzie na niego czekała.

Jeśli w tych spotkaniach padnie np. 25 goli, to każdy otrzyma w ciągu 48h freebet o wartości 75 zł do wykorzystania dowolnie w ramach oferty LIVE. Prawda, że brzmi znakomicie?

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024