Silesion.PL

serwis informacyjny

Oświadczenie MOVE Federation: Michał “Boxdel” Baron wykluczony z działalności organizacji

fot.Twitter/Move Federation

Od wczoraj społeczeństwo internetowe żyje wstrząsającym filmem z ustaleniami Sylwestra Wardęgi, który ujawnił szokujące informacje dotyczące najbardziej znanych YouTuberów w Polsce. W związku z tym organizacja MOVE Federation wydała oficjalne oświadczenie podpisane przez właściciela MOVE Wojciecha Szaniawskiego:

W związku z docierającymi do nas informacjami dotyczącymi bardzo niepokojących zachowań Michała “Boxdela” Barona, który współpracuje z naszą organizacją, MOVE Federation oświadcza, że w trybie natychmiastowym wyklucza go ze wszystkich pełnionych przez niego funkcji oraz aktywności związanych z wydarzeniem.

Jednocześnie informujemy, że nasza federacja nie posiadała wcześniej wiedzy na temat tego typu zachowań Michała “Boxdela” Barona.

W obliczu napływających informacji oraz dowodów zaznaczamy, że nie tolerujemy tego typu postaw i podkreślamy, że są one niezgodne z naszymi wartościami. Dlatego jako federacja zobowiązujemy się do podjęcia zdecydowanych kroków wobec każdej osoby, która dopuszcza się takich zachowań.”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023