Silesion.PL

serwis informacyjny

MOVE Federation wycofało z rozgrywek Team Goats.

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Piłkarska organizacja MOVE Federation postanowiła wycofać z rozgrywek Team Goats. Poniżej prezentujemy treść oświadczenia:

“MOVE Federation zdecydowała o całkowitym wycofaniu z rozgrywek Team Goats.

Decyzja ta jest podyktowana zaangażowaniem w projekt Goats osób bezpośrednio powiązanych z obecną sytuacją.”

>>> MOVE Federation zdecydowała o całkowitym wycofaniu z rozgrywek Team Goats.
Decyzja ta jest podyktowana zaangażowaniem w projekt Goats osób bezpośrednio powiązanych z obecną sytuacją.
Będziemy cały czas zaznaczać, że w MOVE Federation nie tolerujemy tego typu postaw. Podkreślamy, że nie są one zgodne z naszymi wartościami. Będziemy dalej śledzić sytuację i, podtrzymując swoje zobowiązanie, będziemy odsuwać od aktywności związanych z MOVE Federation każdą osobę, która dopuszcza się takich zachowań lub jest zamieszana w tę aferę.
W piątek 6 października o godzinie 20:00 na kanale Move Federation, właściciel federacji – Wojciech Szaniawski przedstawi nasze stanowisko w sprawie doniesień z ostatnich dni.
<<<

“Nasze stanowisko w sprawie komentarzy Kuby „Paramaxila” Frączka.”

>>> Zgodnie ze wczorajszą zapowiedzią, podejmujemy zdecydowane kroki wobec kolejnej osoby zaangażowanej w MOVE Federation. W trybie natychmiastowym wycofujemy Kubę Paramaxila” Frączka z Teamu Japczan z MOVE 2, które odbędzie się w sobotę 7 października, w związku z jego szokującymi słowami dotyczącymi przestępstw.
Bez względu na intencje, komentarz opublikowany przez Paramxila” jest dla nas niedopuszczalny i nie wyobrażamy sobie z nim dalszej współpracy. Kubę zastąpi Andrzej Rzeżutka.
Podkreślamy, że MOVE Federation sprzeciwia się takim postawom i są one niezgodne z naszymi wartościami. Podejmiemy natychmiastowe decyzje i będziemy odsuwać od aktywności związanych z federacją każdą osobę, która dopuszcza się takich zachowań.
<<<

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023