Silesion.PL

serwis informacyjny

Ogramy Arabię Saudyjską i powalczymy o wyjście z grupy. Mecz z Meksykiem nie zmącił wiary w biało-czerwonych?

Ogramy Arabie Saudyjska i powalczymy o wyjscie z grupy – mecz z Meksykiem nie zmacil wiary w bialo czerwonych

Ogramy Arabie Saudyjska i powalczymy o wyjscie z grupy – mecz z Meksykiem nie zmacil wiary w bialo czerwonych

Pierwszy mecz Polaków w Katarze wzbudził skrajne reakcje. Jedni krytykują styl, inni doceniają, że po raz pierwszy w XXI wieku nie przegraliśmy spotkania na inaugurację Mistrzostw Świata. Analizy wskazują, że polscy fani wciąż wierzą w dobry wynik z Arabią Saudyjską i wyjście z grupy.

Według danych udostępnionych przez bukmachera Superbet, około 75% graczy typuje zwycięstwo Polski w najbliższym starciu, a nieco ponad 20% wyżej ocenia szanse naszych sobotnich rywali. Porównując te statystyki z danymi poprzedzającymi pierwszą kolejkę, kiedy na nasz triumf wskazywało ponad 90% graczy, można dojść do wniosku, że forma obu ekip w serii inaugurującej zmagania w grupie C nie przeszła bez echa. Choć tylko 6% obstawiających daje Saudyjczykom szansę na wyjście z grupy.

Lewandowski wpisze się na listę strzelców

Snajper FC Barcelony nie ma jeszcze w swoim dorobku bramki na Mistrzostwach Świata. Sytuacja ma ulec zmianie już w sobotę. 99% obstawiających, czy Polska zdobędzie bramkę, typuje, że tak, a według 30% strzelimy co najmniej dwa gole. 80% zakładów na strzelca gola w meczu, to typy na Lewandowskiego. Co piąty obstawiający za najbardziej prawdopodobny uznaje wynik 2:1 dla biało-czerwonych.

Argentyna wciąż faworytem graczy, ale już nie bukmacherów

Wpadka w meczu z Arabią nie wpłynęła na ocenę szans Argentyńczyków. Przygniatająca większość graczy wciąż widzi w reprezentacji Albicelestes głównego kandydata do zwycięstwa w grupie (93% kuponów). Są również faworytem do triumfu w całym turnieju (17%, przy 13% typujących na mistrza Brazylię). Swoje predykcje zweryfikowali jednak bukmacherzy, którzy na dzisiaj wyżej oceniają szanse Brazylii, Anglii i Francji.

Król strzelców jednak nie dla Messiego?

Niewiele zmieniło się w kwestii faworytów do założenia korony króla strzelców, przynajmniej analizując, co ląduje na kibicowskich kuponach. Wciąż około 20% za kandydata numer jeden uznaje Leo Messiego, a za jego plecami są Kylian Mbappe, Neymar i… Robert Lewandowski. Co ciekawe, przed spotkaniem z Meksykiem „Lewego” w roli najlepszego strzelca turnieju widziało 6% typujących. Dzisiaj, mimo kiepskiego występu, jest to już 10%. Gdyby z kolei zawierzyć bukmacherom, należałoby wskazać przede wszystkim Kyliana Mbappe, który dystansuje resztę stawki.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do do 3500 PLN

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024