Silesion.PL

serwis informacyjny

Wielka wygrana na koncie gracza BETFAN! Na czym zarobił?

betfan najwieksze wygrane wysokie

betfan najwieksze wygrane wysokie

Wczorajszy dzień był niesamowicie ważny dla jednego z graczy w legalnych zakładach bukmacherskich BETFAN, który po niedzieli został z jednym nierozstrzygniętym zdarzeniem na kuponie i wizją wielkiej wygranej na koncie.

Wszystko wyjaśniło się w godzinach wieczornych, kiedy to szwedzka ekipa hokejowa Farjestad pewnie zwyciężyła w swoim spotkaniu ligowym. Gospodarze już w 1. tercji zapewnili sobie dwubramkowe prowadzenie, dlatego dalsze losy starcia nasz gracz oglądał już ze względnym spokojem. Dwudniowy maraton emocji zakończył się ogromnym sukcesem, a stawka 1000 zł przemieniła się w ponad 60 tysięcy!

Życzymy wszystkim Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024