Silesion.PL

serwis informacyjny

Obstawianie piłki nożnej – zakłady przedmeczowe i na żywo

Obstawianie piłki nożnej na zakładach przedmeczowych to bezwzględnie najpopularniejsza forma zawierania zakładów bukmacherskich. W ten sposób zaczyna najwięcej początkujących typerów. W końcu każdy z nas ma jakiekolwiek pojęcie o zasadach tej gry i kojarzy niektóre zespoły.

Obstawianie piłki nożnej na żywo

To faktycznie już jakaś wiedza, ale z pewnością niewystarczająca, by pokonać bukmachera. W tym przypadku gracze tworzą kupony tzw. taśmy. Znajduje się na nich kilka najciekawszych meczy. Ich połączenie na jednym kuponie sprawia, że mamy wysoki kurs końcowy. W przypadku wygranej możemy liczyć na duży zysk niekoniecznie stawiając wielkie kwoty.

Obstawiając przedmeczowo warto poświęcić nieco czasu na analizę. Ta w tym przypadku jest niezwykle ważna. Po ułożeniu kuponu wystarczy wieczorem sprawdzić wyniki i przygotować się na kolejny dzień. Piłka nożna daje nam faktycznie spore możliwości. Każdy, nawet legalny bukmacher, ma szeroką ofertę zakładów. Możemy obstawiać ilość goli, rzutów rożnych, dokładne wyniki, sposób w jaki padną bramki i wiele innych.

 

Niemalże wszyscy początkowi gracze zaczynają swoja przygodę z zakładami bukmacherskimi od obstawiania piłki nożnej. Do wyboru mamy zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo. Czy druga opcja jest bardziej wymagająca? Niektórzy tak faktycznie uważają. Choć należy dodać, że są typerzy, którzy zarabiają tylko i wyłącznie na zakładach LIVE. Co więcej – zupełnie nie znają składów, ani sytuacji jaka panuje w klubie. Opierają się tylko na tym co dzieje się na boisku. W międzyczasie przeglądają na szybko tabelę – czy dany zespół potrzebuje wygranej, czy może istnieje jakiś układ?

Obstawianie piłki nożnej na żywo to możliwość złapania wyższych kursów, a co za tym idzie możliwość większych zysków. Nie każdy jest jednak do tego stworzony. Są osoby, którym brak cierpliwości. Nie potrafią działać pod presją czasu i często wykonują ruchy, które zupełnie nie mają sensu. Po kilku dniach takiej gry warto szukać innych strategii, by niepotrzebnie nie stracić całego kapitału. Dodajmy, że legalni bukmacherzy mają coraz ciekawsze oferty jeśli chodzi o piłkę nożną na żywo.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author