Silesion.PL

serwis informacyjny

Obracaj kasę na Live i zgranij bonus w BETFAN

Zasady akcji “Obracaj kasę na Live i zgranij bonus w BETFAN” są proste:

  • 1. Graj na ZAKŁADY LIVE
    Stawka pierwszego kuponu to 7.77 zł – to warunek przystąpienia do promocji BETFAN. Stawki reszty kuponów są DOWOLNE. Ogólny kurs KAŻDEGO kuponu to min. 1.80.
  • 2. Im więcej obracasz, tym WIĘCEJ ZGARNIASZ

Obracasz 500 zł –-> zgarniasz bonus o równowartości 50 zł
Obracasz 1 000 zł –-> zgarniasz bonus o równowartości 100 zł
Obracasz co najmniej 5 000 zł –-> zgarniasz bonus o równowartości 500 zł

  • 3. Obrót bonusem
    Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy pięciokrotnie obrócić bonusem, grając kupony z min. 3 zdarzeniami (kurs min. pojedynczego zdarzenia to min. 1.35, a kurs ogólny kuponu to min. 3.0.). Przy przenosinach wygrane mnożymy x10!

Bukmacher BetFan z ofertą Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny600W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author