Silesion.PL

serwis informacyjny

Handicap – jeszcze więcej zakładów w Fortunie

Intensywna piłkarska jesień w pełni! Mecze ligowe, spotkania w europejskich pucharach, rywalizacja reprezentacji narodowych – pasjonaci futbolu nie mogą narzekać na brak emocji. Wychodząc na przeciw wszystkim, dla których najważniejsze są bramki strzelane na stadionach bukmacher Fortuna rozszerzyła ofertę handicapów i zakładów na liczbę goli. 

“Liczba goli” – z wartością granicy np. 2 i dwoma możliwymi typami: Mniej i Więcej

Przykład:

W ofercie zakładów dla spotkania Real M. – Inter M. pojawił się zakład na liczbę goli z granicą równą 2 (dwa). Oznacza to, iż można zawrzeć zakład na Mniej niż 2 gole w meczu lub Więcej niż 2 gole w meczu.

Sposób rozliczenia:

– w przypadku 0 lub 1 gola w meczu wygrywający jest zakład na Mniej,

– w przypadku dokładnie 2 goli zakłady są zwracane w stawce z kursem 1,0,

– w przypadku 3 lub więcej goli wygrywający jest zakład na Więcej,

„Handicap” – z wartością handicapu np. -1 i dwoma możliwymi typami: 1 i 2

Przykład:

W ofercie zakładów dla spotkania Real M. – Inter M. pojawił się zakład na handicap z wartością -1. Oznacz to, iż można zawrzeć zakład, że Real wygra różnicą 2 lub więcej goli (typ 1) lub Inter po doliczeniu 1 gola wygra mecz (typ 2).

Sposób rozliczenia:

– w przypadku kiedy Real wygra różnicą 2 lub więcej goli czyli np. 2:0, 3:0, 3:1, 4:0, 4:1, 4:2 itd.. wygrywający będzie typ na 1,

– w przypadku kiedy Real wygra różnicą dokładnie 1 gola czyli np. 1:0, 2:1, 3:2, 4:3 itd.. zakłady są zwracane w stawce z kursem 1,0,

– w przypadku kiedy mecz zakończy się remisem lub wygraną Interu czyli np. 0:0, 1:1, 2:2, 0:1, 0:2, 1:2, 0:3 itd.. wygrywający będzie typ na 2.

Opisywane zakłady dostępne będą w topowych ligach piłkarskich czyli np. Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa Polska, 1.Anglia, 1.Niemcy, 1.Hiszpania, 1.Francja, 1.Włochy oraz w meczach międzypaństwowych.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024