Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowy serial Fokus TV. „Miasto Wieś”: Z Borowskich Ciborów do Warszawy

Miasto Wies Fokus TV

Miasto Wies Fokus TV

Rodziny na co dzień mieszkające na wsi i w mieście zamieniają się na kilka dni miejscami. To dla nich wyjątkowa okazja, żeby spojrzeć na swoje sprawy z innej perspektywy i dostrzec, że rzeczywistość może wyglądać zupełnie inaczej. Jak odnajdą się w nowym środowisku i czy będą chciały wrócić do dawnego życia? Oglądaj „Miasto Wieś” od 16 stycznia w Fokus TV.

Rodziny ze wsi i miasta zamieniają się miejscami. Osoby na co dzień pracujące na roli wierzą, że w ten sposób odpoczną wreszcie od swoich obowiązków. Opieka nad gospodarstwem trwa cały dzień i tylko w święta Bożego Narodzenia rolnicy pozwalają sobie na chwilę wytchnienia. Udział w programie będzie dla nich okazją do poznania innego stylu życia i spróbowania miejskich atrakcji.

Miastowi, którzy zastąpią rolników w obowiązkach w kurniku, czy stajni przekonają się na własnej skórze, że zwierzętom należy okazywać dużo cierpliwości i uwagi. Zarówno uczestników programu, jak i widzów przed telewizorami czeka wiele niespodzianek.

W pierwszym odcinku „Miasto Wieś” poważny sołtys miejscowości Borowskie Cibory, Bogdan Kubala, wraz z rodziną przeniesie się do Warszawy. Ich harmonogram dnia opracowali dziennikarka internetowa Daria Kostera i hutnik Grzegorz Markiewka. Oni natomiast na trzy dni zamieszkają w Borowskich Ciborach. Będą musieli zrealizować bardzo wymagający plan przygotowany dla nich przez Bogdana.

„Miasto Wieś” od 16 stycznia w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji FOKUS TV.

źródło: FOKUS TV

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author