Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowy serial Fokus TV. „Miasto Wieś”: Z Borowskich Ciborów do Warszawy

Miasto Wieś fot. FOKUS TV

Miasto Wieś fot. FOKUS TV

Rodziny na co dzień mieszkające na wsi i w mieście zamieniają się na kilka dni miejscami. To dla nich wyjątkowa okazja, żeby spojrzeć na swoje sprawy z innej perspektywy i dostrzec, że rzeczywistość może wyglądać zupełnie inaczej. Jak odnajdą się w nowym środowisku i czy będą chciały wrócić do dawnego życia? Oglądaj „Miasto Wieś” od 16 stycznia w Fokus TV.

Rodziny ze wsi i miasta zamieniają się miejscami. Osoby na co dzień pracujące na roli wierzą, że w ten sposób odpoczną wreszcie od swoich obowiązków. Opieka nad gospodarstwem trwa cały dzień i tylko w święta Bożego Narodzenia rolnicy pozwalają sobie na chwilę wytchnienia. Udział w programie będzie dla nich okazją do poznania innego stylu życia i spróbowania miejskich atrakcji.

Miastowi, którzy zastąpią rolników w obowiązkach w kurniku, czy stajni przekonają się na własnej skórze, że zwierzętom należy okazywać dużo cierpliwości i uwagi. Zarówno uczestników programu, jak i widzów przed telewizorami czeka wiele niespodzianek.

W pierwszym odcinku „Miasto Wieś” poważny sołtys miejscowości Borowskie Cibory, Bogdan Kubala, wraz z rodziną przeniesie się do Warszawy. Ich harmonogram dnia opracowali dziennikarka internetowa Daria Kostera i hutnik Grzegorz Markiewka. Oni natomiast na trzy dni zamieszkają w Borowskich Ciborach. Będą musieli zrealizować bardzo wymagający plan przygotowany dla nich przez Bogdana.

„Miasto Wieś” od 16 stycznia w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji FOKUS TV.

źródło: FOKUS TV

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x
()
x