Silesion.PL

serwis informacyjny

„Działkowcy” w Fokus TV. Życie w ogrodach pośród betonowej dżungli

Dzialkowcy w Fokus TV

Dzialkowcy w Fokus TV

Właściciele działek tworzą niezwykłą społeczność. Jak wygląda ich życie? Serial pokazuje rzeczywiste perypetie ludzi, dla których pobyt na działce jest okazją do wytchnienia od wielkiego miasta. Za bramą Rodzinnych Ogrodów Działkowych na Śląsku znikają problemy dnia codziennego, a pojawiają się te związane z pielęgnacją roślin czy amatorskich upraw. Pierwszy odcinek w piątek 31 grudnia o godz. 12:00 w Fokus TV.

Działkowcy to serial, którego bohaterami są posiadacze ogródków w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym na Śląsku – miejscu ukrytym pośród betonowych osiedli w zatłoczonych miastach. W otoczeniu przyrody czas płynie wolniej, można odpocząć od zgiełku i codziennych trosk.

Tworzą społeczność, w której wszyscy się znają. Wierzą, że dzięki ogrodowi dłużej utrzymają zdrowie i tężyznę fizyczną. Pobyt na działce to doskonała okazja, żeby spędzić czas z najbliższymi, porozmawiać na ważne i nieważne tematy. Tam realizować się mogą osoby, które marzą o własnym domu i podwórku, ale nie mają na nie pieniędzy.

Sąsiedzi z ogródków działkowych zamykają wkrótce sezon. Zapraszają dokumentalistów na swoje podwórka, żeby pokazać swoje domki i porozmawiać o zainteresowaniach. Czuwający nad działkami zarząd na czele z prezesem obejrzy ogrody i wyróżni najładniejszy. Powołana zostanie również komisja, której celem będzie ustalenie dopuszczalnej wysokości krzewów.

Premiera serialu „Działkowcy” w piątek 31 grudnia o godz. 12:00 w Telewizji FOKUS TV.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023