Silesion.PL

serwis informacyjny

4 sezon serialu „Rolnicy. Podlasie” od niedzieli 2 stycznia 2022

Rolnicy. Podlasie serial fokus tv

Rolnicy. Podlasie serial fokus tv

Rolnicy. Podlasie to najchętniej oglądany serial Fokus TV. Premiera pierwszego odcinka czwartej serii odbyła się w niedzielę 2 stycznia na Fokus TV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat, Nowa TV i Fokus TV.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy ponownie towarzyszą bohaterom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbywać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi.

W czwartym sezonie serialu „Rolnicy. Podlasie” nie zabraknie dobrze znanych ulubieńców widzów w postaci duetu Andrzeja i Gienka. W realizacji ich nietypowych pomysłów pomogą im ich wierni znajomi – Jastrząb i Walek. W nowych odcinkach również zmagania Emilki, która musi mierzyć się nie tylko z pracą w gospodarstwie, ale także z wyzwaniami macierzyństwa. Na szczęście jej bliscy zawsze są chętni do pomocy. Tomek i Monika z Pokaniewa w dalszym ciągu będą szukać nowych rozwiązań, które pomogą im rozwijać ich gospodarstwo. Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj zadbają o swoje liczne zwierzęta, a Bogdan z Borowskich Ciborów z należytą uwagą będzie pielęgnował swoje piękne klacze.

źródło FOKUS TV

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024