Silesion.PL

serwis informacyjny

4 sezon serialu „Rolnicy. Podlasie” od niedzieli 2 stycznia 2022

Rolnicy. Podlasie, fot. Fokus TV

Rolnicy. Podlasie, fot. Fokus TV

Rolnicy. Podlasie to najchętniej oglądany serial Fokus TV. Premiera pierwszego odcinka czwartej serii odbyła się w niedzielę 2 stycznia na Fokus TV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat, Nowa TV i Fokus TV.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy ponownie towarzyszą bohaterom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbywać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi.

W czwartym sezonie serialu „Rolnicy. Podlasie” nie zabraknie dobrze znanych ulubieńców widzów w postaci duetu Andrzeja i Gienka. W realizacji ich nietypowych pomysłów pomogą im ich wierni znajomi – Jastrząb i Walek. W nowych odcinkach również zmagania Emilki, która musi mierzyć się nie tylko z pracą w gospodarstwie, ale także z wyzwaniami macierzyństwa. Na szczęście jej bliscy zawsze są chętni do pomocy. Tomek i Monika z Pokaniewa w dalszym ciągu będą szukać nowych rozwiązań, które pomogą im rozwijać ich gospodarstwo. Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj zadbają o swoje liczne zwierzęta, a Bogdan z Borowskich Ciborów z należytą uwagą będzie pielęgnował swoje piękne klacze.

źródło FOKUS TV

4.5 2 Głosowania
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x
()
x