Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowy Paczkomat INPOST na ulicy Nadgorników 14 w Katowicach-Bogucicach

W Bogucicach, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic, przy ulicy Nadgorników 14 stanął nowy paczkomat InPost (nr. KAT150M). Wprawdzie jeszcze nie podłączony, ale już stoi na swoim miejscu, w pobliżu prestiżowych budynków NoHo stanowi dodatkowy atut, umożliwiając mieszkańcom szybkie i bezproblemowe odbieranie paczek w drodze do domu czy pracy.

Paczkomat INPOST jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co gwarantuje pełną swobodę w planowaniu odbioru przesyłek. Dodatkowo, korzystanie z paczkomatu pozwala uniknąć kolejek i oszczędza czas, co zwiększa wygodę i satysfakcję użytkowników. To kolejny krok w kierunku budowania infrastruktury miejskiej przyjaznej mieszkańcom i dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb.

Paczkomat InPost to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie zawsze mogą być w domu, aby odebrać przesyłkę od kuriera. Dzięki paczkomatom klienci mogą odbierać paczki o dowolnej porze, nawet po pracy, w weekendy czy wieczorami. To także świetna opcja dla osób pracujących z domu, które chcą uniknąć kolejek w placówkach pocztowych i zaoszczędzić czas. Grupa InPost dostarczyła w 2023 roku 892,1 mln przesyłek, o 20 proc. więcej niż rok wcześniej. InPost obecny jest w dziewięciu krajach. Na koniec ub.r. grupa miała łącznie ponad 66 tys. punktów PUDO, w tym 35 tys. urządzeń paczkowych. InPost ma 7 tys. punktów PUDO w Hiszpanii, a 2 tys. w Portugalii. Z kolei w Wielkiej Brytanii firma dysponuje 6 tys. urządzeń paczkowych i niemal 1,2 tys. lokalizacjami PUDO.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024