Silesion.PL

serwis informacyjny

W niedzielę 29. Wielka Gala katowickiej Izby Rzemieślniczej

W dniu 24 marca 2024 roku o godzinie 16:00 w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbędzie się XXIX Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski. Udział w Komitecie Honorowym przyjęli:

  • – Wojewoda Śląski Marek Wójcik
  • – Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa
  • – Prezes Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Janusz Michałek
  • – Przewodniczący Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii Kazimierz Karolczak

Wielka Gala to doroczna impreza, która integruje ponad 2000 rzemieślników oraz przedsiębiorców regionu śląskiego i jest jedną z najważniejszych uroczystości środowiska gospodarczego w Polsce południowej. Gościmy również osobistości ze świata polityki, gospodarki, nauki i życia społecznego naszego kraju i regionu.

Podczas Wielkiej Gali wyróżniamy najlepsze przedsiębiorstwa, nagradzając je statuetkami „Firma z Jakością”, „Firma z Przyszłością”, „Wiarygodny Lider Biznesu” za najwyższą jakość produktów i usług. Nagrodę „Firma Rodzinna” otrzymają rzemieślnicy, którzy na Śląsku prowadzą swoje firmy wraz z rodzinami, nie tylko dając miejsca pracy, ale również będąc wizytówką naszego regionu, chociażby przez produkcję tradycyjnych wyrobów regionalnych. Nagrodę w kategorii „Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła” otrzyma osoba, która w wspiera i promuje rzemiosło. Po raz pierwszy wręczona zostanie nagroda w kategorii „Lider Innowacyjności MŚP” przeznaczona dla firm wprowadzających innowacyjne rozwiązania w swojej firmie.

Jak co roku, tradycyjnie uhonorowana zostanie jedna osoba, która zdobędzie zaszczytny tytuł „Rzemieślnika Roku”.

Gwiazdą wieczoru XXIX Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej oraz MŚP w Katowicach będzie Maryla Rodowicz wraz z zespołem. To będzie niezapomniany czas.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024