Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowość w ofercie: Ligi Wirtualne w Fortunie!

Ligi Wirtualne to rozgrywki piłkarskie będące odwzorowaniem najlepszych lig w Europie, w których przebieg meczu generowany jest w oparciu o statystyki realnych drużyn i graczy legalnego polskiego bukmachera Fortuna.

Spotkania w Ligach Wirtualnych trwają tradycyjne 90 minut i są dostępne do typowania w klasycznej ofercie piłkarskiej zarówno w opcji prematch, jak i LIVE. Dostępna jest najwyższa liga angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska, rosyjska, grecka i turecka.

Ligi Wirtualne dostępne są w normalnej ofercie sportowej, w kategorii “Piłka Nożna”. Każda z Lig Wirtualnych posiada oznaczenie “Liga Wirtualna”, np. “1.Anglia-Liga Wirtualna (SRL)”

Co ważne, oferta meczowa w Ligach Wirtualnych obejmuje nie tylko klasyczne zakłady 1×2 i zakłady na wynik, ale także liczbę goli, handicapy, zwycięzców połów, przedział bramek i tym podobne.

Nowość w ofercie Fortuny. Ligi Wirtualne to rozgrywki piłkarskie będące odwzorowaniem najlepszych lig w Europie, w których przebieg meczu generowany jest w oparciu o prawdziwe statystyki drużyn i graczy. Spotkania w Ligach Wirtualnych trwają tradycyjne 90 minut i są dostępne do typowania w klasycznej ofercie piłkarskiej zarówno w opcji prematch, jak i LIVE. Wejdź do świata statystyk i poczuj futbolowe emocje w zupełnie nowym wymiarze

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Na czym polega rywalizacja w Ligach Wirtualnych?

Rozgrywki w zarówno w opcji prematch, jak i LIVE generowane są przy pomocy specjalnego algorytmu, który działa w oparciu o prawdziwe, historyczne dane (wyniki, statystyki). Mecze trwają tradycyjne 90 minut

Czy mogę na bieżąco śledzić przebieg meczu w Ligach Wirtualnych?

Tak, w zakładach live dostępny będzie tracker pozwalający na śledzenie na bieżąco boiskowych wydarzeń

Jakie rozgrywki można typować w Ligach Wirtualnych?

Liga angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska, rosyjska, grecka i turecka (najwyższe klasy rozgrywkowe we wszystkich wymienionych)

Gdzie znajdę Ligi Wirtualne w ofercie Fortuny?

Ligi Wirtualne dostępne są w normalnej ofercie sportowej, w kategorii “Piłka Nożna”. Każda z Lig Wirtualnych posiada oznaczenie “Liga Wirtualna”, np. “1.Anglia-Liga Wirtualna (SRL)”

Jakie zdarzenia są dostępne w ofercie meczowej w Ligach Wirtualnych?

Oferta meczowa w Ligach Wirtualnych obejmuje m.in. klasyczne zakłady 1×2, zakłady na wynik, liczbę goli, handicapy, zwycięzców połów, przedział bramek itp.

Czy Ligi Wirtualne mogę obstawiać również w sieci stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów?

Tak, typować Ligi Wirtualne można we wszystkich kanałach Fortuny

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023