Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe radiowozy w bytomskim garnizonie

policja oznakowane radiowozy Slaska Policja

Już dziś na ulice Bytomia wyjadą dwa nowe nieoznakowane radiowozy. To nowoczesne pojazdy w pełni wyposażone. Samochody zostały zakupione w ramach umowy sponsoringowej ze środków budżetowych Policji oraz środków finansowych przekazanych przez Urząd Miasta Bytomia.

Od dziś bytomski garnizon dysponuje dwoma nowymi, nieoznakowanymi radiowozami. Do bytomskiej jednostki trafiły nowoczesne pojazdy w pełni wyposażone. Zakup radiowozów był możliwy dzięki umowie sponsoringowej ze środków budżetowych Policji oraz środków finansowych w połowie przekazanych przez Urząd Miasta Bytomia. Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski podczas spotkania wigilijnego, które miało miejsce 20 grudnia w bytomskiej komendzie, podziękował Prezydentowi Bytomia za dofinansowanie zakupu radiowozów i wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę. Nowe samochody trafią na komisariat trzeci i do Wydziału Kryminalnego, gdzie posłużą policjantom w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024