Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowy radiowóz dla rybnickich policjantów

Nowy radiowoz dla rybnickich policjantow

Nowy radiowoz dla rybnickich policjantow

Flota Komendy Miejskiej Policji w Rybniku właśnie wzbogaciła się o nowy oznakowany radiowóz. Pierwszy raz w historii garnizonu mundurowi otrzymali SUV-a. Kia Sportage trafiła do Wydziału Prewencji rybnickiej jednostki. Pojazd został zakupiony ze środków Urzędu Miasta Rybnika oraz budżetu Policji.

Na ulicach Rybnika pojawił się oznakowany SUV. Samochód ma bogate wyposażenie, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa i komfortu policjantom pionu prewencji, którzy będą pełnili w nim służbę. Pojazd zakupiono ze środków przekazanych przez Urząd Miasta Rybnika oraz własnych środków budżetowych Policji. Nowy radiowóz trafił do policjantów patrolujących ulice miasta, a sprawny pojazd to szansa, by mundurowi szybciej dojechali na miejsce zdarzenia i skuteczniej zareagowali na zgłaszane interwencje. Okazana pomoc ze strony lokalnego samorządu jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024