Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe koszulki meczowe Wisły Płock

W najbliższą sobotę piłkarze Wisły Płock rozegrają pierwsze oficjalne spotkanie w sezonie 2020/2021. Zbliżająca się inauguracja rozgrywek zawsze niesie za sobą pewne nowości i tym razem nie będzie inaczej. Już dosłownie za chwilę Nafciarze wyjdą na boisko w nowych koszulkach meczowych!

Przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021, będące z nami od kilku ładnych lat, popularne “pasiaki” przeszły pewną transformację. Już w minionej kampanii na drugim komplecie strojów pojawiły się delikatne poprzeczne paski i zdecydowaliśmy się podążyć właśnie w tym kierunku. Wyjazdowy, biały trykot pozostanie więc prawie niezmieniony.

Domowa niebieska koszulka i następna w kolejności wyjazdowa czarna zyskały natomiast zupełnie nowy wygląd. Na ich froncie oprócz delikatnych poprzecznych pasków, pojawi się także logo sponsora strategicznego PKN ORLEN oraz znak sponsora technicznego klubu firmy adidas i oczywiście herb Wisły Płock. Na lewym rękawie ponownie widnieć będą napisy PŁOCK i POKIS, a w tylnej części poza nazwiskiem i numerem piłkarza, obecne będzie również logo sponsora głównego firmy BUDMAT.

Oddzielny akapit należy poświęcić zestawom bramkarskim, które również zostały utrzymane w takiej samej stylistyce, jak „meczówki” zawodników z pola. Tak jak do tej pory nasi bramkarze będą występowali w koszulkach czerwonych, żółtych i zielonych.

Pierwsze, jeszcze gorące trykoty, będą do nabycia od poniedziałku 17 sierpnia w Wisła Płock FanShop na Stadionie i Galerii Mazovia oraz przez Internet na sklep.wisla-plock.pl. Cena każdego rodzaju koszulki (niebieska, biała, czarna) to 199,00 zł (dla dorosłych) i 179,00 (dla dzieci).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author