Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe koszulki meczowe Garbarni Kraków 2022/23

Nowe koszulki meczowe Garbarni Krakow 2022 23

Nowe koszulki meczowe Garbarni Krakow 2022 23

2021 rok był wyjątkowy dla Robotniczego Klubu Sportowego Garbarnia, który świętował swój setny jubileusz istnienia. Wkraczając w nowe stulecie przedstawimy strój meczowy, który nawiązuje do bogatej historii i tradycji “Dumy Ludwinowa” i jednocześnie łączy się z odważnym spojrzeniem w nowoczesne trendy.

Nowy strój meczowy Garbarni Kraków na sezon 2022/2023 to kolejna w historii Klubu dedykowana koszulka meczowa, która została wykonana z największą starannością i dbałością o szczegóły wraz z firmą Hummel. Główna koszulka w której zawodnicy będą występować w domowych rywalizacjach została wykonana w oparciu o aż trzy odcienie tradycyjnego koloru brązowego, który od wielu, wielu lat wyróżnia nas w piłkarskim świecie. Na trykocie, który powstał we współpracy z firmą Hummel widnieje delikatny, nowoczesny wzór, który tworzy harmonijną kompozycję z odcieniami brązu.

W celu podkreślenia tożsamości Garbarni Kraków z krakowskim Ludwinowem od wewnętrznej strony koszulki znajduje się napis: “Duma Ludwinowa” wraz z datą założenia klubu. Ponadto na potniku znalazł się wizerunek Lwa, który nawiązuje do przydomka Garbarni Kraków oraz trzy kolory, które bezpośrednio łączą się z barwami herbu. Te same barwy znalazły się również na wykończeniu rękawków koszulek. Z kolei na tylnej części trykotu widoczne jest hasło: Historia – Tradycja – Przyszłość, które będziecie mogli zobaczyć wielokrotnie w oficjalnej komunikacji Klubu.

W koszulce wyjazdowej kolorem dominującym jest biały, natomiast rękawy i wykończenie kołnierzyka zdobi barwa brązowa. Na całości trykotu widnieje analogicznie do wersji domowej delikatny nowoczesny wzór. Również zastosowane są tu wszelkie detale: napis “Duma Ludwinowa” wraz z datą założenia klubu, wizerunek Lwa, napis Historia – Tradycja – Przyszłość oraz wykończenie rękawków barwami z herbu. We wszystkich wersjach koszulek meczowych Garbarni widnieje metka firmy Hummel, która potwierdza autentyczność i personalizację koszulki. Dodatkowo na trykotach oprócz logotypu firmy Noho Investment znajdują się logotypy firmy eWinner oraz eWinner 2. Ligi.

Domowe i wyjazdowe koszulki czekają już na kibiców. Można je nabyć on-line oraz stacjonarnie w cenie 199 zł. Dostępne są w rozmiarach XS-XXL.

źródło: RKS Garbarnia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author