Silesion.PL

serwis informacyjny

Ruch Chorzów z kolejnym awansem. Tym razem technologicznym

stellis desktop serrwis nowy Ruch Chorzow z kolejnym awansem. Tym razem technologicznym

stellis desktop serrwis nowy Ruch Chorzow z kolejnym awansem. Tym razem technologicznym

To kolejny awans Ruchu Chorzów! Sportowo w przyszłym sezonie jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów zagra w Fortuna 1 Lidze, a od dziś może pochwalić się również nową stroną internetową, dzięki której kibice będą mogli być jeszcze bliżej klubu. To efekt nawiązania współpracy z firmą Stellis, która została Partnerem Technologicznym Ruchu Chorzów.

W dobie social mediów oraz innych kanałów komunikacji bardzo ważne jest, by zbudować na tyle ciekawą i intuicyjną stronę internetową, by kibice jak najczęściej chcieli ją odwiedzać. Nie jest to łatwe, dlatego Ruch Chorzów nawiązał współpracę z firmą Stellis, która została nowym Partnerem Technologicznym klubu i swoim doświadczeniem ma pomóc w rozwoju organizacyjno-marketingowym beniaminka Fortuna 1 Ligi.

Cały czas się odbudowujemy, teraz sportowo wywalczyliśmy awans na zaplecze Ekstraklasy i nie chcemy odstawać także pod względem organizacyjnym. Nasza strona internetowa wymagała już odświeżenia i cieszę się, że trafiliśmy na firmę Stellis. Jej pracownicy mają ogromne doświadczenie w branży sport-tech i widzieliśmy już witryny, które zostały stworzone dla innych klubów czy instytucji, w tym wielu uznanych marek. Nasza współpraca układała się na tyle dobrze, że podjęliśmy decyzję o jej rozwinięciu i cieszę się, że Stellis został Partnerem Technologicznym naszego klubu – mówi Seweryn Siemianowski, Prezes Zarządu Ruchu Chorzów SA.

Nowy serwis ksruch.com posiada szereg udogodnień zarówno dla kibiców jak i redaktorów klubu. W jej tworzeniu użyto platformy Stellis One, która integruję stronę Ruchu z kanałami social media oraz YouTube. To pozwoli kibicom na zapoznanie się z materiałami jeszcze z panelu strony, co jest znacznie wygodniejsze, niż otwieranie poszczególnych programów czy aplikacji.

Jeśli chodzi o usprawnienie pracy redaktorów, to oprócz braku konieczności kopiowania treści video, galerii zdjęć czy innych form graficznych, dodatkowym ułatwieniem jest funkcja „smart cropping”. Przy dodaniu aktualności administrator może zaznaczyć najważniejszy punkt zdjęcia i system sam pilnuje kadrowania we wszystkich formatach zdjęć i dostosuje jego rozmiary do poszczególnych rozdzielczości ekranów końcowych.

Sama administracja strony jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu nie ma najmniejszych problemów z wdrożeniem witryny oraz jej zarządzaniem. Przy okazji nowoczesny layout oraz ułożenie poszczególnych elementów na stronie tworzy bardzo dobre wrażenie.

Przede wszystkim jestem dumny, że możemy współpracować z taką marką, jak Ruch Chorzów, czyli jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce. Jako fan sportu doskonale zdaję sobie sprawę, jaką drogę przeszedł klub z Cichej, by wrócić do elity, bo Fortuna 1 Liga to już futbol na wysokim poziomie. Mogę powiedzieć, że pod względem technologicznym jest już w Ekstraklasie, a teraz życzę drużynie, by awansowała do niej sportowo – mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO firmy Stellis.

Responsywność oraz integracja z różnymi systemami IT były dwoma głównymi zadaniami dla nowego Partnera Technologicznego Ruchu. To jednak nie koniec, bo strona internetowa to zaledwie pierwszy etap współpracy klubu z firmą Stellis. Już wkrótce kibice będą mogli korzystać z kolejnych udogodnień przygotowanych dzięki nowemu Partnerowi chorzowskiego klubu.

To dopiero początek transformacji technologicznej klubu, w planach mamy wdrożenie kolejnych modułów Platformy ze zintegrowaną bazą kibiców na czele. Dzisiejsze możliwości tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że „sky is the limit”. Mamy już pomysły, które kibicom Ruchu na pewno przypadną do gustu, a przy okazji idą za tym wymierne korzyści. Nam również zależy na rozwoju chorzowskiego klubu i jestem przekonany, że cała Niebieska społeczność będzie zadowolona – dodaje Łukasz Gąsiorowski.

***

Opis platformy Stellis One

Platforma firmy Stellis stawia kibica w centrum zainteresowania. Dzięki unifikacji systemów IT funkcjonujących w klubach, a także oparciu dostępu do różnego rodzaju usług oferowanych przez ligę i kluby na jednym, unikalnym koncie użytkownika, pozwala na budowanie bazy danych. Platforma może pełnić funkcję znakomitego narzędzia analitycznego, marketingowego i sprzedażowego.  Jest to rozwiązanie dostępne w formie abonamentowej i rozwija się wraz z klientami, którzy z niego korzystają.  Pierwsze wdrożenie miało miejsce w siatkarskiej PGE Skrze Bełchatów jesienią 2021 roku.

***

Opis firmy Stellis

Stellis działa w branży sport-tech. Celem marki jest zrewolucjonizowanie rynku technologii sportowej. Misją firmy jest projektowanie, budowanie i tworzenie wiodących na świecie technologii, produktów i usług dla wszystkich organizacji sportowych, aby wszyscy kibice mogli cieszyć się tym samym profesjonalnym doświadczeniem cyfrowym.

Zespół posiada 15-letnie doświadczenie w branży technologicznej i sportowej. W skład Stellis wchodzą menedżerowie, konsultanci, byli sportowcy, którzy mogą się pochwalić pracą dla marek takich jak UEFA, UEFA EURO 2020, Widzew Łódź, PGE Skra Bełchatów, TAURON Arena Kraków, POT (Polska Organizacja Turystyczna), IHF (International Handball Federation), ZPRP (Związek Piłki Ręcznej w Polsce), SHF (Svenska Handbollsförbundet) i innych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023