Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowa atrakcja przy Galerii Katowickiej: gigantyczny basen wypełniony po brzegi kulkami

W dniach 28.05-02.06 przy Galerii Katowickiej ulokowana została wyjątkowa atrakcja, która z pewnością przypadnie do gustu fanom nietypowych instalacji miejskich. Mowa o gigantycznym basenie z niebieskimi kulkami, w którym można nurkować i cieszyć się doskonałą zabawą.

MOŻESZ LECIEĆ W KULKI

Gigantyczny basen wypełniony po brzegi niebieskimi kulkami w mieście? Dlaczego nie! Tym razem na mieszkańców Katowic czeka nietypowa atrakcja przygotowana przez jedną z najpopularniejszych marek napojów, która obecnie promuje swoją nową identyfikację wizualną oraz logo. Od teraz aż do niedzieli włącznie w godzinach od 10:00 do 22:00 można przyjść i cieszyć się chwilą beztroskiej radości. Warto podkreślić, że atrakcja jest darmowa i może z niej skorzystać każdy, kto ma apetyt na nieskrępowaną zabawę wspólnie z Pepsi. Jedyne, co należy zrobić, to zanurzyć się w nim i dać się ponieść swoim pozytywnym emocjom. Atrakcja ulokowana jest na przy placu Szewczyka obok Galerii Katowickiej.

NIE TYLKO BASEN

Tego lata w Polsce odbędą się liczne aktywacje ambientowe zaplanowane przez markę Pepsi. Mieszkańcy Katowic, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta i wielu innych polskich miast mogą poszukiwać w przestrzeniach miejskich nietypowych atrakcji takich jak gigantyczny basen z kulkami czy immersyjna puszka. Warto zwrócić uwagę także na inne nośniki outdoorowe i kody na nich umieszczone, które przenoszą do innej rzeczywistości. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.thirstyformore.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024