Silesion.PL

serwis informacyjny

Neymar poprowadzi Canarinhos do złota, a Mbappé nikt nie dogoni. Analitycy przed ćwierćfinałami

mistrzostwaswiatapucharmundial

mistrzostwaswiatapucharmundial

Brazylia i Francja z największymi szansami na Puchar Świata. Wysoko też Argentyna, Anglia i Portugalia. Niedoceniane Chorwacja i Maroko. A Kylian Mbappe faworytem do korony Króla Strzelców. Tak twierdzą analitycy jednego z czołowych legalnych bukmacherów. Ujawnili też, jak obstawiają Polacy. Natomiast według Nielsen Gracenote, w rywalizacji najlepszych ośmiu drużyn świata to Brazylia pozostaje faworytem wygrania tegorocznego Mundialu. Szansa Canarinhos na zwycięstwo wynosi obecnie 25%

Neymar i spółka robią show na katarskich boiskach, a na wpadkę z Kamerunem odpowiedzieli najlepiej, jak mogli – koncertem w spotkaniu z Koreą. Nie umknęło to uwadze ekspertów SUPERBET, którzy szansę Brazylii na triumf wyceniają na 32%, a drugiej z kolei Francji na ledwie 17%. Nieco mniej zdecydowani są gracze obstawiający triumfatora mundialu. 21% wskazuje na Brazylię, a po 20% na Francję i Argentynę.

Powtórka z Francji

40% graczy typuje, że po 24 latach w finale dojdzie do powtórki starcia Canarinhos z Les Bleus. Co ciekawe, przed turniejem najbardziej prawdopodobny był finał południowoamerykański: Brazylia – Argentyna. Wysoko oceniane są również szanse Anglii, Portugalii i Argentyny. W kategoriach sporego zaskoczenia należałoby oceniać dotarcie do finału kogoś z grona Holandia, Chorwacja i Maroko. Można jednak zakładać, że akurat tym trzem ekipom nie przeszkadza nie stawianie w szeregu faworytów.

Obrodziło w sensacje

Śmiało można stwierdzić, że tegoroczny turniej jest wyjątkowo urodzajny w niespodziewane rezultaty. Mecze Argentyny z Arabią Saudyjską, Brazylii z Kamerunem i Niemców z Japonią zakończyły się rozstrzygnięciami, na które pojawiło się mniej niż 2% stawek. Największym rozczarowaniem turnieju są zespoły z Niemiec, Belgii i Danii, które miały bez przeszkód zameldować się w fazie pucharowej, ale także Hiszpanie, którzy po efektownym zwycięstwie z Kostaryką byli przez wielu typowani jako kandydat do finału.

Decydująca rozgrywka

Najbardziej wyrównanym starciem w ćwierćfinałach powinien być mecz Anglii z Francją. Podopieczni Garetha Southgate’a z meczu na mecz grają coraz lepiej, ale czy będą w stanie powstrzymać Kyliana Mbappe, który z 5 bramkami w dorobku zmierza po koronę Króla Strzelców? Podobnie trudno wskazać faworyta w spotkaniu Argentyna – Holandia. Nieco inaczej rzecz ma się, gdy spojrzymy na pozostałe potyczki. Brazylia ma wg analityków aż 71% szans na zwycięstwo z Chorwacją, a Portugalia 58% na triumf nad Marokiem. Jednak nadmierna pewność siebie może zostać ukarana, wszak Maroko już raz udowodniło, że spisywanie go na straty przed meczem jest błędem.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author