Silesion.PL

serwis informacyjny

Nauka zdalna od czwartku w całej Polsce dla klas V-VIII i szkół ponadpodstawowych.

Nauka w trybie zdalnym

Nauka w trybie zdalnym

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek ogłosił, że od czwartku w całej Polsce zostanie wprowadzona nauka zdalna, która dotyczy uczniów klas 5-8 oraz szkół ponadpodstawowych.

Naukę stacjonarną będą kontynuować uczniowie z klas 1-4 i uczniowie zerówek, dzieci będą chodzić do przedszkoli – powiedział minister Czarnek. – Uczniowie klas 5-8 i uczniowie szkół ponadpodstawowych wszystkich klas przechodzą na naukę zdalną do końca ferii zimowych [do 27 lutego 2022 r.]

W praktyce oznacza to dla większości uczniów nieco ponad dwa tygodnie nauki zdalnej, bo pozostałe dwa tygodnie to są ferie zimowe, które w dziewięciu województwach przypadają na okres lutego – mówił minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Jesteśmy pełni nadziei, że z końcem lutego, czyli wraz zakończeniem ferii, wszyscy spokojnie wrócimy do nauki stacjonarnej, bo – jak przewidujemy – ten szczyt piątej fali będzie przypadał za dwa, trzy tygodnie – dodał. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024