Silesion.PL

serwis informacyjny

Medale okolicznościowe na zamówienie – wyjątkowe nagrody

Medale okolicznosciowe na zamowienie wyjatkowe nagrody

Medale okolicznosciowe na zamowienie wyjatkowe nagrody

Nagrody dla pracowników, uczestników imprez sportowych czy różnego typu zawodów mogą mieć charakter rzeczowy bądź pieniężny. Czasami wręczana jest zarówno gotówka, jak i pewnego rodzaju upominek, który stanowi pamiątkę na długie lata. W jego roli doskonale sprawdzą się medale okolicznościowe, które wykonane mogą zostać na zamówienie. Dlaczego stanowią one tak wyjątkową i niepowtarzalną nagrodę?

Zamiast kwiatów i czekoladek

Nagroda rzeczowa niejedno ma imię – wielu organizatorów zawodów czy pracodawców decyduje się wręczać najlepszym kwiaty, czekoladki czy innego rodzaju rzeczy, które prędzej czy później nie będą stanowiły dla obdarowanych większej wartości. 

O wiele lepszą nagrodą okazują się być medale okolicznościowe. Tutaj jednak pojawić się może pewnego rodzaju nieścisłość, gdyż medale można zarówno zamówić, jak i kupić gotowe projekty. Niestety, gotowe medale nie stanowią tak doskonałej pamiątki na lata, jak medale produkowane na zamówienie. Są one niejako uniwersalne, zatem sprawdzą się w każdej sytuacji, lecz to sprawia, że z czasem trudno nam sobie przypomnieć, za co właściwie i w jakich okolicznościach otrzymaliśmy taki upominek.

Tymczasem medale na zamówienie są spersonalizowane – znajdują się na nich różnorodne informacje, dzięki którym zawsze wiadomo, przy jakiej okazji były one wręczane. Informacje te mogą stanowić:

  • nazwa wydarzenia,
  • data wydarzenia,
  • nazwa organizatora,
  • imię i nazwisko obdarowanego.

Jak zamówić medale okolicznościowe?

Nie ulega wątpliwości, że medale okolicznościowe stanowią niemalże doskonałą pamiątkę, zatem warto je wręczać z różnych okazji. Pozostaje jednak pytanie, w jaki sposób zamówić medale i jak długo trzeba na nie poczekać? Otóż medale na zamówienie od MCC Medale cechuje indywidualny projekt, który może dostarczyć sam zamawiający bądź też zdać się na pomoc specjalistów, jeśli nie ma on własnego, sprecyzowanego pomysłu. 

Na tym etapie omawiana jest cała koncepcja medalu – można na przykład zastanowić się, w jaki dokładnie sposób będą one wręczane, czy w specjalnych, eleganckich opakowaniach, czy też jako krążki do przewieszenia na szyi. Czas oczekiwania na realizację zamówienia jest w każdym przypadku indywidualny, bowiem zależy między innymi od ilości medali, jakie trzeba stworzyć oraz czy mają one zostać dodatkowo uszlachetnione. 

To właśnie sprawia, że medale wykonywane na zamówienie stanowią idealną pamiątkę zarówno dla najlepszych sportowców, jak i dla pracowników czy osób zasłużonych.

Warto pamiętać, że medale wykonywane na konkretną okazję można w doskonały sposób do niej dopasować. Przykładowo, sportowcom można wręczyć medal z laurem olimpijskim, zaś pracownikom krążek z nazwą stanowiska, jakie zajmują bądź zajmowali w firmie. 

Medale spersonalizowane stają się o wiele popularniejsze od medali z produkcji masowej, które nie są w stanie w żaden sposób odzwierciedlić powagi sytuacji ani okazji, z której są wręczane. Ponadto medale na zamówienie można wykonać nawet przy stosunkowo ograniczonym budżecie, co jest bardzo istotne dla wielu jednostek czy firm. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024