Silesion.PL

serwis informacyjny

Najlepsze nokauty i walka gali XTB KSW Colosseum 2

Zobaczcie, do kogo trafiły bonusy po gali XTB KSW Colosseum 2.

Gala XTB KSW Colosseum 2, która odbyła się 3 czerwca na PGE Narodowym, przyniosła wielkie emocje fanom MMA. W walce wieczoru Mamed Khalidov i Scott Askham zmierzyli się po raz trzeci. W trzech rundach obaj zawodnicy zdobyli po jednym zwycięstwie. Mamed został trafiony kopnięciem w krocze na początku trzeciej rundy, ale szybko powrócił i mocnym ciosem powalił Askhama na matę. Anglik próbował się podnieść, ale został trafiony latającym kolanem i otrzymał serię ciosów, co doprowadziło do jego porażki.

Zobaczcie, do kogo trafiły bonusy po gali XTB KSW Colosseum 2.

W innym ważnym pojedynku Mariusz Pudzianowski zmierzył się z Arturem Szpilką. Pudzianowski ruszył do ataku na początku drugiej rundy, próbując powalić Szpilkę. Ten jednak nie dał się przewrócić i wymieniał mocne ciosy z Pudzianowskim. W jednej z wymian Szpilka posłał Pudzianowskiego na matę. Sędzia przerwał walkę, gdy Szpilka kontynuował ataki.

W pierwszej walce mistrzowskiej na gali Paweł Pawlak zmierzył się z Tomaszem Romanowskim o pas wagi średniej. Pawlak wywierał presję na Romanowskim przez pięć rund, atakując kopnięciami i ciosami. W końcu powalił Romanowskiego i brutalnie go rozbijał, aż sędzia zakończył walkę. Pawlak zdobył mistrzowski tytuł.

Arkadiusz Wrzosek stawił czoła Bogdanowi Stoicy, byłemu mistrzowi kickboksu. Wrzosek zadał mocne kopnięcie na początku pojedynku, powalając rywala. Na macie kontynuował serię ciosów, atakując łokciami i dusząc Stoicę jedną ręką. Stoica poddał się, a Wrzosek wygrał przez poddanie.

Michał Materla powrócił do oktagonu, aby zmierzyć się z Radosławem Paczuskim. Materla znalazł się w trudnej sytuacji po mocnych ciosach Paczuskiego, ale przetrwał i znokautował go potężnym prawym ciosem, gdy ten upadł na matę.

Debiutujący w MMA Krzysztof Głowacki zmierzył się z Patrykiem “Glebą” Tołkaczewskim. Tołkaczewski rozpoczął mocnymi kopnięciami, ale walka szybko przeniosła się do wymian pięściarskich. Tołkaczewski powalił Głowackiego, ale ten zaskoczył go mocnym lewym ciosem z pleców, nokautując go.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024