Silesion.PL

serwis informacyjny

Lexy Chaplin i Sławomir Peszko ambasadorami CLOUT MMA – nowej organizacji freak-fightów

Lexy Chaplin i Sławomir Peszko ambasadorami CLOUT MMA nowa organizacji freak fightów

Lexy Chaplin i Sławomir Peszko poprowadzą nową freak-fightową organizację CLOUT MMA fot. CLOUT MMA

CLOUT MMA to zupełnie nowa odsłona polskich freak-fightów! Kolejna karta historii internetu właśnie zostanie napisana. Niepokonana od długiego czasu czołowa influencerka Lexy Chaplin łączy siły z byłym reprezentantem Polski, uczestnikiem mistrzostw Europy i mistrzostw świata w piłce nożnej, Sławomirem Peszką, w elektryzującym projekcie. Ten duet poprowadzi nową organizację freak-fightową, CLOUT MMA.

Lexy Chaplin jest czołową polską influencerką, która już kilkukrotnie udowodniła, że świetnie odnajduje się w klatce. Jej nieustępliwość i zadziorny charakter były już widoczne w oktagonie. Lexy wielokrotnie pisała historię polskiego internetu i teraz jest gotowa zrobić to ponownie. Wojowniczka ta wyznacza szlaki, stając się pierwszą ambasadorką freak-fightowej organizacji CLOUT MMA. Ale to nie tylko “Girls Power” w oktagonie!

Dwa lata temu sport kompletnie zmienił moje życie. Teraz nie wyobrażam sobie, żebym przestała trenować MMA. Gdy pojawił się pomysł, abym została współwłaścicielką i ambasadorką CLOUT MMA, od razu wiedziałam, że muszę wykorzystać tę szansę. Cieszę się, że będę mogła współtworzyć taką organizację” – mówi Lexy Chaplin.

Sławomir Peszko, były reprezentant Polski, zadebiutuje w freak-fightach w CLOUT MMA!

U jej boku na galach CLOUT MMA zasiądzie 44-krotny reprezentant Polski, który występował na boiskach na całym świecie. Peszko pokazał swoje umiejętności nie tylko jako zawodnik reprezentacji Polski, ale także w klubach z Niemiec i Wielkiej Brytanii. Teraz “Peszkin” wkracza do świata freak-fightów jako drugi z ambasadorów CLOUT MMA. Jedno jest pewne – będzie się działo!

Zakończenie piłkarskiej kariery było nieuniknione. Coś się skończyło, ale coś się zaczyna! Wchodzę w projekt CLOUT MMA nie na 40%, ale na 100%! Wiecie, że lubię dobrą zabawę i nie będzie nudy. Obiecuję Wam! Będzie grubo i będzie się działo” – zapowiada Sławomir Peszko. Już niedługo ujawnione zostaną pierwsze karty dotyczące zbliżającego się premierowego wydarzenia CLOUT MMA 1.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024