Silesion.PL

serwis informacyjny

Za kulisami epickiej walki na gołe pięści. Gromda 13: Don Diego vs Balboa

Za kulisami epickiej walki na gołe pięści. Gromda 13 Don Diego vs Balboa

Unikatowe i prywatne wideo pokazujące DON DIEGO i BALBOĘ przez 48 godzin przed samą walką oraz reakcję na gorąco w szatni po samej walce. Emocje, zachowanie i reakcje obu fighterów. Cisza i skupienie czy śmieszkowanie. Tego nie widziałeś podczas transmisji gali ani podczas wywiadów po samej walce. Teraz masz szansę to zobaczyć.

Najlepsi z najlepszych fighterów walk na gołe pięści. Najtwardsi i walczący zawsze do końca. Każdy z nich udowodnił, że ma waleczne serducho, stalowy charakter i wielkie cohones do mocnej bitki. Historyczne starcie, które zapisało nowy rozdział w historii i wyłoniło najtwardszego gościa w tej grze.

DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i profesor dający lekcję pokory dla samozwańczych bad boy-ów. Kontra BALBOA, król nokautu walk na gołe pięści, wściekły byk, żywa legenda oraz międzynarodowy champion.

Blokowiska, obskurne dzielnice, uliczne zaułki i mały ceglany świat. Szaro-bure, ale zajebiste. Solówki pod trzepakiem, awantury pod klubem i prawdziwe wariaty. Czas wrócić do reguł gry lat 90, gdzie czasem trzeba było dać w ryj aby samemu nie wylądować na glebie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024