Silesion.PL

serwis informacyjny

Najbliższa runda PGE Ekstraligi to będzie #RundaDlaNiny.

icytacji pamiatek zuzlowych kasku Taia Woffindena

icytacji pamiatek zuzlowych kasku Taia Woffindena

Od kilku miesięcy trwa walko o zdrowie i życie Niny Słupskiej. Całe środowisko żużlowe włączyło się w zbiórkę środków na terapię genową, która może przerwać cierpienia Niny. Czasu jest coraz mniej, ale wjeżdżamy na ostatnią prostą, a więc wszystkie ręce na pokład.

Najbliższa runda PGE Ekstraligi to będzie #RundaDlaNiny. Na wszystkich stadionach odbędą się kwesty na rzecz Niny. Na Stadionie Olimpijskim podczas niedzielnego meczu Betard Sparty Wrocław z Motorem Lublin spotkacie wolontariuszy z puszkami. Bardzo łatwo ich zlokalizujecie – wszyscy będą ubrani w charakterystyczne koszulki w kropki. Liczy się każde wsparcie, nawet najmniejszą kwotą. W pomoc Ninie włączyło się już prawie 160 tysięcy osób. Mamy nadzieję, że kolejne dołączą w niedzielę podczas spotkania z Motorem Lublin.

Organizatorzy zbiórki na Stadionie Olimpijskim przygotowali nie lada atrakcję dla kibiców. Czterech szczęśliwców wygra wyjątkowe albumy „Od A do Ż” podpisane przez Tomasza Golloba i Bartosza Zmarzlika. Wytężcie czujność po 7. biegu i nasłuchujcie komunikatów spikera.

Dwuletnia Nina Słupska jest siostrzenicą Pawła Słupskiego, sędziego żużlowego. To dziewczynka z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni. Szansą na jej ratunek jest terapia genowa. Jest ona nierefundowana w Polsce i kosztuje ponad 9 milionów złotych. Dodatkowo Nina może ją przyjąć tylko do określonej wagi ciała – 13,5 kilograma. Czasu jest zatem coraz mniej. Do zebrania nadal pozostało około 2,5 miliona złotych.

Licytacja pamiątek żużlowych na Allegro m.in. kasku Taia Woffindena

Zbiórkę na rzecz Niny można stale wspierać poprzez stronę siepomaga.pl/nina. Oprócz tego prowadzony jest szereg licytacji pamiątek żużlowych, m.in. kasku Taia Woffindena, w którym nasz zawodnik jeździł w 2018 roku, a więc wtedy, gdy po raz trzeci został mistrzem świata. Licytacja dostępna jest TUTAJ

Nina Słupska wraz z rodzicami będzie na niedzielnym meczu PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024