Silesion.PL

serwis informacyjny

Wszystko co powinniście wiedzieć przed 2021 Betard Wrocław FIM Speedway GP Polski

Wszystko co powinniscie wiedziec przed 2021 Betard Wroclaw FIM Speedway GP Polski

Wszystko co powinniscie wiedziec przed 2021 Betard Wroclaw FIM Speedway GP Polski

Komunikat organizatora:

Data i miejsce zawodów

Runda 3 – piątek, 30 lipca 2021 r. Stadion Olimpijski we Wrocławiu, Al. Paderewskiego 35.

Runda 4 – sobota, 31 lipca 2021 r. Stadion Olimpijski we Wrocławiu, Al. Paderewskiego 35.

Bilety

Ostatnie bilety na rundę 3 i 4 są dostępne na bilety.wts.pl i na kupbilet.pl oraz w punktach Empik i Kolporter w całej Polsce.

Bilety można wydrukować lub okazać na urządzeniu mobilnym – telefonie czy tablecie. Wszystkie bilety są imienne, a wszystkie miejsca na Stadionie Olimpijskim numerowane. Prosimy o zajmowanie wyłącznie miejsc wskazanych na biletach.

Na biletach znajdą Państwo także wszelkie informacje dotyczące obowiązujących zasad sanitarnych.

Ważne godziny

  • Otwarcie bram Stadionu Olimpijskiego – 17.00.
  • Prezentacja przed zawodami – 18.45.
  • Pierwszy bieg – 19.00.

Prosimy o pozostanie na stadionie po ostatnim biegu zawodów (bieg 23 – FINAŁ). Wtedy odbędzie się dekoracja zwycięzców oraz pokaz multimedialny.

Transport na Stadion Olimpijski

Na Stadion Olimpijski dojechać można komunikacją miejską – tramwaje 9, 17, 33.

Polecamy także korzystanie z usług WICAR TAXI – oficjalnego partnera WTS Sparty Wrocław. Taksówki WICAR TAXI jako jedyne dowiozą Państwa pod sam stadion.

W przypadku korzystania z własnego transportu, polecamy parking na Polach Marsowych Stadionu Olimpijskiego (wjazd od ulicy Mickiewicza), który został udostępniony dzięki uprzejmości AWF Wrocław.

Programy zawodów

Na obie rundy Betard Wrocław FIM Speedway GP wydaliśmy jeden pamiątkowy program, w którym znajdują się tabele biegowe na piątkowe i sobotnie zawody. W programie znajdą Państwo ciekawostki, sylwetki wszystkich uczestników, wywiady i rysy historyczne. Cena programu: 20 zł. Programy będą dostępne w kilku punktach zlokalizowanych przed bramami wejściowymi na Stadion Olimpijski.

Punkt sprzedaży pamiątek

W okolicach Pergoli i Trybuny Zachodniej Stadionu Olimpijskiego będą usytuowane punkty sprzedaży oficjalnych gadżetów cyklu Speedway Grand Prix oraz WTS Sparty, a także innych kolekcjonerskich pamiątek żużlowych.

Gastronomia i catering

Przed Stadionem Olimpijskim, od strony Trybuny Zachodniej, pojawią się Food Trucki. Kibice będą też mogli skorzystać z usług Baru Wodnego zorganizowanego przez MPWiK Wrocław – #PijKranówkę, to we Wrocławiu zdrowe, ekologiczne i bezpieczne.

Na Stadionie Olimpijskim będą dostępne punkty gastronomiczne z przekąskami ciepłymi i zimnymi, słodyczami oraz napojami. Kibiców na Trybunie Zachodniej zapraszamy w pierwszej kolejności do punktów zlokalizowanych na parterze po obu stronach trybuny. Są to największe strefy gastronomiczne z największym asortymentem i dedykowaną przestrzenią.

Pomoc na Stadionie Olimpijskim

Jeśli będą mieli Państw jakiekolwiek problemy ze znalezieniem swojego miejsca, czy odpowiedniej strefy na stadionie, wszelkiej pomocy udzielą nasi wolontariusze, stewardzi i pracownicy służby informacyjnej. Osoby te poznacie po charakterystycznych niebieskich i żółtych kamizelkach.

Audiodeskrypcja

Podczas Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix będzie dostępna specjalna relacja audio dla niewidomych i niedowidzących kibiców oraz dla tych, którzy chcą dowiedzieć więcej o speedway’u i skorzystać z fachowych podpowiedzi komentatorów prowadzących relację audiodeskrypcyjną. Aby skorzystać z tej usługi, wystarczy mieć ze sobą przenośne radio lub telefon wyposażony w tuner ustawiony na 97,0 FM i słuchawki. Relacja będzie startować wraz z rozpoczęciem oficjalnej prezentacji i kończyć się po ostatnim biegu. Z fachowy komentarz jak zwykle na Stadionie Olimpijskim odpowiadają dziennikarze Michał Waszkiewicz i Bartosz Wiśniewski.

Trofea

Unikatowe trofea dla najlepszych zawodników wrocławskich rund Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu przygotowuje – podobnie jak przed rokiem – Sponsor Tytularny zawodów, firma Betard. W tym roku trofea będą wykonane ze stali i specjalnego rodzaju betonu, nazywanego żużlobetonem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024