Silesion.PL

serwis informacyjny

Najbardziej znana para spodziewa się drugiego dziecka?

Anna Lewandowska w drugiej ciąży? To pytanie pewnie zaczęli zadawać sobie fani trenerki, gdy tylko zobaczyli jej najnowsze zdjęcie na Instagramie.

Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami ponad dwa lata temu. Mała Klara przewróciła ich świat do góry nogami i podporządkowała tryb życia rodziców do swoich potrzeb. Anna Lewandowska nieustannie zamieszcza urocze zdjęcia z małą Klarą, które są uwielbiane przez jej obserwatorów. Fani twierdzą, że Lewandowska może planować lub nawet już spodziewać się drugiego dziecka.

Jak myślicie, czy Anna Lewandowska ogłosi do końca roku ze jest w drugiej ciąży? Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych z kategorii Rozrywka, jaką prezentuje najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BETFAN

Czy Anna Lewandowska ogłosi w 2019 roku że jest w drugiej ciąży?

  • TAK – kurs 2.50
  • NIE – kurs 1.40

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

6th day of #30dayswithoutsugar challenge! Its not easy, and its so tempting to eat my favorite choco bite bars🍫 And how is your challenge going? Remember that it is worth to train your will every now and then! P.s. Today we are supporting daddy during the match _______________________ 6 dzień wyzwania #30dnibezcukru Lekko nie jest bo kuszą ulubione chocko bite od @foods_by_ann 🍫 zwłaszcza, kiedy patrzę, jak inni zajadają się nimi 😂 No cóż.. chyba tymczasowo zostaje mi postawić na „drewniane słodkości”🤪😘 A jak Wam idzie wyzwanie? Trenujecie swoją silna wolę? Warto, bo efekty są wielowymiarowe🤗 Ps. Dzisiaj mocno kibicujemy tatusiowi podczas meczu💪🙏 Ps. Zabawki “drewniane słodkości” ➡ @babybyann _______________________________ #annalewandowska #30dnibezcukru #foodsbyann #healthyplanbyann @katrinblackmamba @andzia_healthy_team

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author