Silesion.PL

serwis informacyjny

Keanu Reeves w filmie Marvela “The Eternals”?

Film The Eternals ma już imponujący skład gwiazd, a byc może do ekipy dołączy Keanu Reeves

Gwiazda filmu “John Wick” podobno egocjacjuje udział w nowym filmie Marvela, która skupia się na grupie nieśmiertelnych istot, które posiadają zdolności Boga jak został stworzony przez bóstw kosmicznych na Celestials.

Według MCU Cosmic rozmowy dla Reevesa i Marvela są jeszcze przedwczesne, ale próba wejścia w gatunek superbohaterów byłaby czymś nowym dla aktora znanego z ról w filmie Speed, serii Matrix i oczywiście Johna Wicka .

Aktor dołączyłby do takich osób jak Angelina Jolie i Richard Madden ( serial Gra o tron, Bodyguard ). , gwiazda “Doliny krzemowej” Kumail Nanjiani oraz Dong-seok Ma, który zdobył popularność za sprawą horroru “Zombie express”. Reżyserem filmu będzie reżyser „The Rider” Chloe Zhao. Matthew i Ryan Firpo („Ruin”) piszą scenariusz. Szefem Marvel Studios jest Kevin Feige. Stworzeni przez legendarnego komika Jacka Kirby w 1976 roku, The Eternals czyli Wiecznościowcy są rasą starożytnych istot ludzkich, stworzoną milion lat temu przez kosmiczne istoty znane jako Niebiańscy.

Prawdopodobnie Jolie zagra Sersi, a Madden wcieli się w Ikarisa. Na razie nie wiadomo, w kogo miałby się wcielić Reeves. Chodzą plotki, że aktor zagra przeciwnika Eternals (być może Druiga), jednego z członków grupy, a nawet nowe wcielenie Silver Surfera, do którego Marvel Studios nabyło niedawno prawa. Film “The Eternals” ma trafić do kin w drugiej połowie 2020 roku.

Keanu Reeves zasłynął rolą Neo w “Matriksie”, a ostatnio zdobywa serca publiczności dzięki serii “John Wick”, której trzecia część cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Wielu fanów aktora zachodziło w głowę, dlaczego Reeves nie zagrał jeszcze w żadnej produkcji Marvel Studios? Wygląda na to, że niebawem może się to zmienić.

Jak podaje serwis MCU Cosmic, trwają negocjacje w sprawie dołączenia Keanu Reevesa do obsady kolejnej produkcji osadzonej w kinowym uniwersum Marvela. Na razie jednak nie podano żadnych szczegółowych informacji na ten temat.

Czy Keanu Reeves dogada się z Marvel Studios? Widzicie go jako dobrego czy złego bohatera? Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych z kategorii Rozrywka, jaką prezentuje najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BETFAN

Czy Keanu Reeves zagra w nowym filmie Marvela “The Eternals”?

  • Tak – kurs 1.35
  • Nie – kurs 2.85

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024