Silesion.PL

serwis informacyjny

Multifunkcjonalne traktory ogrodowe, które zadbają o Twój ogród przez cały rok

Multifunkcjonalne traktory ogrodowe ktore zadbaja o Twoj ogrod przez caly rok

Multifunkcjonalne traktory ogrodowe ktore zadbaja o Twoj ogrod przez caly rok

Funkcjonalność traktorów ogrodowych AL-KO sprawia, że są to maszyny do zadań specjalnych i można je wykorzystywać do pracy i pielęgnacji ogrodu nie tylko w sezonie letnim. Ich multifunkcjonalność pozwala im zastąpić w ogrodzie kosiarkę, pług, walec, a nawet siewnik.  

Traktory SMART

Traktory ogrodowe AL-KO to maszyny, które ewoluują z każdym rokiem stając się jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb użytkowników. Dzięki innowacjom wprowadzonym w koncepcie OGRÓD 4.0 od AL-KO traktory ogrodowe zyskały nowe inteligentne funkcje, a technologia smart drive sprawia, że koszenie trawy tymi maszynami staje się prawdziwą przyjemnością.

Multifunkcjonalność

Największą zaletą traktorów ogrodowych AL-KO jest możliwość doposażania ich w dodatkowe akcesoria, które zmieniają charakterystykę maszyny oraz jej przeznaczenie. Model T15-93.7 HD-A Comfort to idealny przykład maszyny, dzięki której praca w ogrodzie będzie prosta i przyjemna, a możliwość podłączenia do niej pługu do odśnieżania, siewnika czy przyczepki zmienia oblicze maszyny i pozwala na wykonywanie wielu różnych zadań w ogrodzie zależnie od pory roku i potrzeb. Ponadto traktory ogrodowe AL-KO są proste w obsłudze i bardzo cenione nawet przez mało doświadczonych ogrodników.

– Trwa sezon letni, w którym utrzymanie idealnie przyciętego trawnika jest prawdziwym wyzwaniem. Szczególnie w dużych ogrodach, w których czas potrzebny na skoszenie trawy standardową kosiarką jest bardzo długi. Z traktorem ogrodowym obowiązek koszenia staje się przyjemną przejażdżką, która nie zajmuje dużo czasu. Maszyna sprawdzi się nie tylko w ciepłe, letnie miesiące, ale także w innych porach roku kiedy można ją zmodyfikować i wykorzystać np. jako pług śnieżny zimą lub siewnik wczesną wiosną – powiedział Maciej Konieczny, Dyrektor Handlowy AL-KO Kober Sp. z o.o.

Traktor może przyjąć wiele obliczy w zależności od akcesoriów, które do niego podłączymy. Najpopularniejszymi akcesoriami w ofercie AL-KO są:

  • Pług śnieżny – dzięki niemu traktor można wykorzystać również zimą. Po zamontowaniu pługu, możliwe jest szybkie i wygodne odśnieżanie
  • Siewnik – dla prostego i kontrolowanego rozsiewu
  • Wkładka mulczująca ­– rozdrobni skoszoną trawę i pokryje nią trawnik, tworząc naturalny nawóz
  • Przyczepka – solidna przyczepa z wywrotką
  • Walec – o szerokości roboczej 98 cm, którym ubijesz i wyrównasz podłoże pod trawę
  • Łańcuchy na koła – dla zapewnienia jeszcze lepszej przyczepności

Moc i wytrzymałość

Traktory ogrodowe AL-KO to maszyny wysokiej jakości, które służą długie lata. Wyposażone w mocne ramy i duże koła zapewniają wygodę jazdy i zapobiegają ugniataniu trawy. Model T 15-93.7 HD-A Comfort napędzany jest silnikiem AL-KO Pro o mocy 7,7 kW, który zmniejsza poziom wibracji. Wysokość koszenia można regulować za pomocą dźwigni centralnej regulacji koszenia, a agregat tnący wyposażony jest w dwa ostrza do precyzyjnego koszenia traw.

Z dodatkowych opcji, jakie można znaleźć w traktorach AL-KO to m. in. informowanie sygnałem dźwiękowym o napełnieniu kosza na trawę, czy opatentowany system ochrony przekładni, który blokuje pedał przyspieszenia podczas hamowania. Zastosowanie takiego rozwiązania chroni i znacznie wydłuża żywotność skrzyni biegów. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024