Silesion.PL

serwis informacyjny

Rolnicze kanały i vlogi na Youtube

Rolnictwo traktor wies 2

Rolnictwo traktor wies 2

YouTube to platforma, na której znajdziemy wiele interesujących vlogów z różnych dziedzin. W ostatnich latach na popularności zyskały również vlogi rolnicze, które cieszą się coraz większą popularnością. Rolnicze vlogi to idealne źródło wiedzy dla osób zainteresowanych rolnictwem, które chcą poznać z bliska codzienne prace prowadzone na farmach oraz nowe technologie i trendy związane z uprawami i hodowlą zwierząt. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych polskich rolniczych vlogów, które warto poznać.

Oto kilka polskich vlogów rolniczych na YouTube, które warto obejrzeć:

  1. Rolnicze Inspiracje” – to kanał prowadzony przez Andrzeja Matyja, który prezentuje wiele ciekawych rozwiązań i pomysłów związanych z rolnictwem. Warto zobaczyć jego filmy dotyczące uprawy ziemniaków, sadownictwa czy hodowli zwierząt.
  2. Jokerfarm” – kanał Adriana Czakona czyli “jokerfarm” na którym zobaczymy także jego ojca Marka, znanego jako “Rolnika z Hollywood”. Kanał ma już ponad 400 tys. subskrybcji. Na filmach Adriana zobaczymy codzienną pracę w gospodarstwie a także ciekawe maszyny rolnicze
  3. Farmer,pl” – to kanał, na którym możesz znaleźć wiele ciekawych porad i informacji związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Prowadzący, Marcin Piotrowski, prezentuje też swoje codzienne prace na farmie.
  4. Agrokooperatywa” – to kanał prowadzony przez kooperatywę rolniczą, która skupia kilkudziesięciu producentów żywności. Na kanale znajdziesz wiele ciekawych filmów dotyczących upraw, hodowli zwierząt czy przetwórstwa żywności.
  5. Rolnictwo w pigułce” – to kanał, na którym prowadzący, Kamil Ślusarczyk, dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem własnego gospodarstwa rolnego. Na kanale znajdziesz wiele ciekawych filmów dotyczących m.in. uprawy kukurydzy czy hodowli krów.
  6. AgroVlog” – to kanał prowadzony przez Sebastiana Kamińskiego, który prezentuje swoje codzienne prace na farmie. Na kanale znajdziesz wiele ciekawych filmów dotyczących m.in. zbiorów czy hodowli zwierząt.

“Rolnicy.Podlasie” to polski program telewizyjny nadawany w FOKUS TV, który od kilku sezonów cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Program przedstawia codzienne życie pięciu rodzin prowadzących gospodarstwa rolne na terenie Podlasia. Każda z rodzin walczy z własnymi problemami, ale wszystkie mają wspólny cel – osiągnięcie sukcesu w rolnictwie.

W każdym odcinku programu “Rolnicy.Podlasie” prezentowane są codzienne prace prowadzone na farmie, jak również problemy, z jakimi muszą zmagać się rolnicy. Widzowie mogą poznać m.in. techniki uprawy roślin, hodowlę zwierząt, jak również problemy związane z brakiem wody czy niską rentownością prowadzonej działalności.

Program “Rolnicy.Podlasie” to nie tylko doskonałe źródło wiedzy dla osób zainteresowanych rolnictwem, ale również emocjonująca opowieść o życiu na wsi. Widzowie mają okazję poznać rodzinne historie i życiowe dylematy rolników, którzy stawiają czoła trudnym warunkom, by zrealizować swoje marzenia.

“Rolnicy.Podlasie” to serial, który pokazuje, że rolnictwo to nie tylko praca, ale również pasja i miłość do ziemi i zwierząt. Program udowadnia, że na wsi wciąż można prowadzić dobrze prosperującą działalność, mimo trudności, jakie niesie ze sobą ta praca.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024