Silesion.PL

serwis informacyjny

mojeID – rejestracja bez przesyłania skanów dowodu w zakładach bukmacherskich Fortuna

Pełna rejestracja konta bez przesyłania skanów dowodu osobistego? W Fortunie to możliwe. Dzięki współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową bukmacher Fortuna wdrożył usługę mojeID, która pozwala na szybką weryfikację tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego gracza.

W związku z wymogami prawnymi pełna weryfikacja konta w Fortunie do tej pory możliwa była tylko po przesłaniu skanów dowodu osobistego przez gracza i ich weryfikacji przez naszych pracowników. Teraz proces ten może przebiegać w sposób błyskawiczny i w pełni zautomatyzowany.

Klienci banków PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank i Banków Spółdzielczych z grupy BPS chcąc zmienić status swojego konta w Fortunie z tymczasowego na pełne mogą wybrać weryfikacje przez system mojeID.

Proces uwierzytelniania odbędzie się wówczas poprzez logowanie do systemu bankowości internetowej w oparciu o dane, które zostały wcześniej zweryfikowane przez bank.

mojeID jest narzędziem służącym wyłącznie do potwierdzania tożsamości klienta. Bank uczestniczący w tym procesie nie otrzymuje żadnych informacji na temat usług, z których dana osoba korzysta, Fortuna nie ma dostępu do bankowych danych logowania.

Fortuna jest pierwszym legalnie działającym w Polsce bukmacherem, który oferuje swoim nowym klientom możliwość całkowicie zdalnego potwierdzenia tożsamości i weryfikację wieku, co jest wymagane przy zakładaniu tzw. pełnego konta w serwisie bukmacherskim i upoważnia do otrzymania bonusu 20 zł na start.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Jak mogę się zarejestrować w zakładach bukmacherskich Fortuna?

Zarejestrować możesz się na dwa sposoby:
1. W tym przypadku musisz wypełnić formularz rejestracyjny i kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymasz na podany adres e-mail. Następnie możesz już zrobić pierwszy depozyt i zawierać pierwsze zakłady. Posiadasz teraz konto tymczasowe, co oznacza, że masz 28 dni na ukończenie rejestracji. Możesz to zrobić w każdym momencie poprzez przesłanie skanów dowodu osobistego, uzupełnienie danych osobowych i ustalenie limitów na grę.
2. dokonując rejestracji w dowolnym punkcie Fortuny. W tym przypadku pamiętaj o wzięciu ze sobą dowodu tożsamości oraz numeru rachunku bankowego.
3. Przy użyciu usługi mojeID

Jak działa usługa mojeID?

Aby skorzystać z mojeID, wystarczy na stronie internetowej dostawcy usługi lub urzędu (w tym wypadku: zakłądy bukmacherskie Fortuna) , którzy udostępniają tę metodę potwierdzania tożsamości, wybrać opcję logowania lub potwierdzania tożsamości z mojeID. Po kliknięciu odpowiedniego przycisku/linku, wyświetlą się ikony dostawców tożsamości – m.in. banków. Użytkownik wybiera bank, z którym chce potwierdzić tożsamość lub przekazać dane, a następnie zostaje przekierowany na stronę banku i tam wprowadza swój login i hasło. Po zalogowaniu, każdorazowo zostanie on poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych. Po zatwierdzeniu przekazania danych zostanie automatycznie przeniesiony do serwisu firmy lub urzędu, z którego usług chce skorzystać. Usługę można realizować wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu (zaleca się wykorzystywanie tylko zabezpieczonych, zaufanych sieci), na dowolnym urządzeniu, w dogodnym miejscu i czasie.

Co to jest mojeID?

To bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online. Takie rozwiązanie niezwykle ułatwia załatwienie spraw, w których dotychczas niezbędne było tzw. silne uwierzytelnienie, czyli najczęściej udanie się z dokumentem tożsamości do punktu obsługi klienta. Wkrótce bez wychodzenia z domu można np. przedłużyć umowę z operatorem sieci komórkowej czy wykupić polisę na życie. Tego typu narzędzia są powszechnie stosowane w wielu krajach Europy i na świecie.
Korzystanie z mojeID jest wygodne, bezpieczne i intuicyjne w obsłudze.

Czy korzystanie z usługi mojeID jest bezpieczne?

Korzystanie z mojeID jest bezpieczne dla wszystkich użytkowników. Przed uruchomieniem usługa była wiele razy weryfikowana przez Krajową Izbę Rozliczeniową – operatora systemu Elixir. Poddano ją także niezależnemu audytowi bezpieczeństwa. Usługa spełnia najwyższe wymogi i standardy Ministerstwa Cyfryzacji. Dane w mojeID nie są udostępniane automatycznie. Wszystko odbywa się za zgodą użytkownika, po zalogowaniu się do banku.

Czy wszystkie banki umożliwiają korzystanie z usługi mojeID?

Usługa mojeID opracowana przez KIR będzie udostępniana wszystkim bankom, które będą chciały przyłączyć się do tego projektu oraz spełnią stawiane wymogi bezpieczeństwa.

Czy korzystanie z usługi mojeID jest bezpieczne?

Korzystanie z mojeID jest bezpieczne dla wszystkich użytkowników. Przed uruchomieniem usługa była wiele razy weryfikowana przez Krajową Izbę Rozliczeniową – operatora systemu Elixir. Poddano ją także niezależnemu audytowi bezpieczeństwa. Usługa spełnia najwyższe wymogi i standardy Ministerstwa Cyfryzacji. Dane w mojeID nie są udostępniane automatycznie. Wszystko odbywa się za zgodą użytkownika, po zalogowaniu się do banku.

Czy bezpośrednio po rejestracji w Fortunie jestem zmuszony doładować konto?

Nie. Doładowanie konta jest jednak konieczne, by móc zawierać zakłady. Doładować konto możesz w dowolnym momencie wybierając opcję Profil użytkownika » Wpłata.

Jaki jest najlepszy kod rejestracyjny w zakładach bukmacherskich Fortuna?

Rejestrując się z kodem LEGALNYBUK210 otrzymujesz szereg ofert o bonusów, niedostępnych przy zwykłym zakładaniu konta. Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Czeka na Ciebie powiększony bonus od depozytu aż do 2230 PLN. Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta, zakład bez ryzyka w wysokości 210 PLN i bonus za wpłatę do 2000 PLN

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024