Silesion.PL

serwis informacyjny

Milan Obradović piłkarzem Wisły Płock

Po pozytywnym przejściu testów medycznych serbski obrońca Milan Obradović podpisał trzyletni kontrakt z Wisłą Płock, obowiązujący do 30 czerwca 2023. W umowie zawarto jednak zapis umożliwiający przedłużenie współpracy o kolejny rok.

21-letni Milan Obrodović (ur. 27 grudnia 1999 roku) to mierzący 189 cm wzrostu wychowanek FK Kopaonik, który ostatnio występował w FK Napredak Kruševac. W barwach tego klubu zadebiutował w serbskiej ekstraklasie i do tej pory zagrał w 32 ligowych spotkaniach. W sezonie 2020/2021 ma na swoim koncie jeden występ, ale już w poprzednich rozgrywkach na boisku pojawiał się w sumie 20 razy (1 298 minut).

Środkowy obrońca z Serbii w Płocku przebywał przez kilka ostatnich dni. Obejrzał mecz z Wartą Poznań, a następnie przeszedł szereg niezbędnych badań medycznych przed finalizacją transferu. W piątek w siedzibie klubu doszło natomiast do podpisania stosownych dokumentów, a chwilę wcześniej nowy stoper miał okazję nieco zwiedzić nasze miasto – płocką starówkę, Wzgórze Tumskie czy pasaż im. znanego w świecie, serbskiego językoznawcy Vuka Karadzicia. Teraz Obradović bez żadnych przeszkód będzie mógł już dołączyć do drużyny Radosława Sobolewskiego.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024