Silesion.PL

serwis informacyjny

Michał Kielan nowym Prezesem Zarządu Zagłębia Lubin S.A.

Michal Kielan nowym Prezesem Zarzadu Zaglebia Lubin S.A

Michal Kielan nowym Prezesem Zarzadu Zaglebia Lubin S.A

Rada Nadzorcza Zagłębia Lubin S.A. informuje, że z dniem 1 października 2021 r., na stanowisko Prezesa Zarządu Zagłębie Lubin S.A. nowej VI kadencji został powołany Pan Michał Kielan, który zastąpił dotychczasowego Prezesa Zarządu Zagłębie Lubin S.A. V kadencji Pana Artura Jankowskiego.

Michał Kielan jest rodowitym lubinianinem. Z Lubinem jest związany zawodowo od wielu lat. Kwalifikacje menedżerskie uzyskał w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu na kierunku Master of Business Administration. Jest również absolwentem studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku zarządzanie placówkami służby zdrowia. Ukończył także kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych i zarządów spółek prawa handlowego, dzięki czemu zdobytą wiedzę w zakresie zarządzania w biznesie wykorzystywał na stanowisku Wiceprezesa Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.

Na zdjęcu nowy Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A Michał Kielan

Posiada duże, ponad jedenastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania, które zdobył jako koordynator Zakładu Rehabilitacji Leczniczej i Zawodowej w Miedziowym Centrum Zdrowia. W ostatnich latach pełnił obowiązki Radnego Powiatu Lubińskiego, a także Pełnomocnika Wojewody Dolnośląskiego.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024