Silesion.PL

serwis informacyjny

ŁKS i forBET Zakłady Bukmacherskie przedłużyli współpracę

LKS I FORBET – GRAMY RAZEM DO 2024

LKS I FORBET – GRAMY RAZEM DO 2024

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie pozostaje sponsorem ŁKS Łódź! Umowa obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. forBET jest jednym z najstarszych partnerów Dumy Łodzi. “Gramy Razem już pięć lat!”  

Logo bukmachera pozostanie na froncie koszulek meczowych graczy ŁKS-u. Firma utrzyma dotychczasowe świadczenia i może zwiększać zaangażowanie o nowe akcje. Wspólnym celem jest awans do Ekstraklasy!

Zaczynaliśmy współpracę od III Ligi, gdy mecze były rozgrywane przy jednej trybunie. Dziś walczymy o Ekstraklasę, a Stadion Króla jest już praktycznie ukończony. To była przyjemność przejść tę drogę z ŁKS-em, ale nie chcemy się zatrzymywać. Dajemy z siebie jeszcze więcej, byśmy mogli walczyć o najwyższe cele – mówi dyrektor marketingu forBET Paweł Majewski.

forBET poznaliśmy od profesjonalnej strony, myślę że robimy razem fajne rzeczy, wiele akcji dla kibiców. Ale poza pracą jesteśmy też w przyjacielskich stosunkach i bardzo się cieszę, że będziemy mogli gościć was w Łodzi jeszcze przez kolejne lata. Bukmacherzy są dziś ważnymi partnerami dla klubów piłkarskich, a my mamy partnera z samego topu – mówi prezes Łódzkiego Klubu Sportowego Tomasz Salski.

forBET pozostanie na frontach koszulek ŁKS-u, a kolorystyka logo tradycyjnie będzie dopasowana  do stroju. Kibice chwalą sobie Strefę, którą forBET organizuje przed wybranymi meczami. Można tam wziąć udział w konkursach, zgarnąć gadżety i oczywiście założyć konto u bukmachera. Nie brakuje też dedykowanych promocji, obecnie jest to np. akcja Postaw Na Swoich, w której za kupony na ŁKS można zgarnąć bonusy. Obie strony są otwarte na nowe pomysły

Współpraca z prezesem Salskim jest konkretna, nie komplikujemy spraw i nie stwarzamy sobie problemów. Gdy będziemy potrzebowali nowych działań z ŁKS-em, na pewno otrzymamy taką możliwość. Dziękujemy także kibicom, którzy są zaangażowani i serdeczni wobec sponsora. Do zobaczenia na trybunach! – dodaje Paweł Majewski.   

forBET jest czołowym bukmacherem w Polsce. Wyróżnia się atrakcyjnymi promocjami, zwłaszcza MaxiZyskiem, który podwaja wygrane! forBET oferuje produkt najwyższej jakości: szeroką ofertę, aplikację na Androida i iOS, zakłady na gry wirtualne i karciane, szybkie wypłaty, cashout i wiele więcej!

 Wszystkie mecze Łódzkiego Klubu Sportowego i inne wydarzenia sportowe możesz obstawić na iforbet.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024