Silesion.PL

serwis informacyjny

Mega boost na Juventus – Inter! W Betfan kurs 25.00

Mega boost na Juventus Inter W Betfan kurs 25

Mega boost na Juventus Inter W Betfan kurs 25

Zdecydowanie najciekawszym spotkaniem tego weekendu we Włoszech jest starcie aktualnego mistrza kraju z drużyną, która uprzednio sięgała po koronę aż dziewięć razy z rzędu. Oba zespoły pozostają w grze o najwyższe lokaty, a niedzielny mecz może mieć istotne znaczenie w układzie sił na szczycie tabeli. Kto zgarnie komplet punktów?

Gracze mogą wytypować w zakłądach BETFAN zwycięzcę tego starcia po kursie 25.0!
Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się z kodem promocyjnym LEGALNY600
  2. Wpłać min. 60 zł
  3. Zagraj pierwszy kupon za min. 50 zł – będzie on objęty cashbackiem
  4. Zagraj za maksymalnie 10 zł zwycięzcę spotkania Juventus – Inter po kursie 25.0 (specjalne zdarzenie z podwyższonym kursem znajduje się w linku poniżej)
  5. Wygrana trafia na konto główne!

Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024