Silesion.PL

serwis informacyjny

Betfan płaci 20 PLN za każdego gola w hicie LaLiga Barcelona – Sevilla.

Betfan placi 20 PLN za kazdego gola w hicie LaLiga Barcelona Sevilla

Betfan placi 20 PLN za kazdego gola w hicie LaLiga Barcelona Sevilla

Wśród weekendowych promocji BETFAN ma również coś dla stałych klientów. Zbliża się kolejne emocjonujące spotkanie, a mianowicie starcie Barcelona – Sevilla. Gdy kibice “Blaugrany” myśleli już, że sezon można spisać na straty, forma pod wodzą Xaviego wróciła. Zwycięstwo w meczu z ekipą ze stolicy Andaluzji może być przełomowym wydarzeniem dla FCB, bowiem dojdzie wtedy do zrównania punktami tych zespołów i Barca znów będzie tuż za plecami Realu Madryt.

Liczymy na to, że w niedzielę w Katalonii otworzy się worek z bramkami a BETFAN płaci za każde trafienie w tym spotkaniu!

Zasady promocji:

  1. Zagraj kupon za dokładnie 69 zł (min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia min. 1.4), na którym znajdzie się zakład na mecz Barcelona – Sevilla
  2. Otrzymasz 20 zł za każdego gola w tym spotkaniu! Strzelanina jak w 2019? Wówczas 120 zł bonusu będzie Twoje! 🙂 
  3. Bonus podlega 1-krotnemu obrotowi (min. 3 zdarzenia, kurs min. 3.8)

Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author