Silesion.PL

serwis informacyjny

Mecz Mołdawia – Polska bez ryzyka w Fortunie

Mecz Mołdawia Polska bez ryzyka w Fortunie

16 czerwca na PGE Narodowym reprezentacja Polski pod wodzą Fernando Santosa wygrała z Niemcami 1:0 po zwycięskiej bramce Jakuba Kiwiora. Cztery dni później nasza kadra zagra w Kiszyniowe eliminacyjny mecz do Mistrzostw Europy z Mołdawią. 

Z tej okazji zakłady bukmacherskie FORTUNA przygotowały ofertę “bez ryzyka”

Aby wziąć udział w Promocji, w trakcie jej trwania, w dniu 20.06.2023, od północy do 20:45, czyli momentu rozpoczęcia spotkania Mołdawia – Polska, postaw kupon za min. 50 zł, na którym znajdzie się zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Mołdawią. Jeśli nasza Reprezentacja przegra lub zremisuje, otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP

  • Ważne: W przypadku, gdy Gracz zagra kupon AKO, na którym przegrane zostanie więcej zdarzeń, przyznanie bonusu jest uzależnione wyłącznie od wyniku meczu Mołdawia – Polska. Jeśli Polska nie wygra, bonus zawsze wyląduje na koncie Gracza. 

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Czym są oraz jak skorzystać z punktów lojalnościowych?

Po wygraniu kuponu, każdy nowy gracz otrzyma bonus w formie punktów lojalnościowych FKP. Jest to coś jak specjalna wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie.

Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę „punktów” odpowiadającą 200 PLN, czyli 28000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 200 zł i dysponować nimi wedle uznania.

Liczba punktów będzie widoczna po wejściu w panel użytkownika. Z 200 PLN w punktach lojalnościowych możesz skorzystać po dodaniu zdarzeń na swój kupon, wybraniu opcji zapłać w punktach FKP i kliknięciu w przycisk zagraj. Gdy zakład okaże się wygrany, pieniądze lądują od razu na depozytowym koncie gracza, skąd bez problemu możesz wypłacić je na swoje konto bankowe.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *