Silesion.PL

serwis informacyjny

Mariusz odebrał Mercedesa CLA za Kasomanię 2.0! „Wielkie przeżycie”

Wygranie Mercedesa CLA w loterii promocyjnej TOTALbet „Kasomania 2.0” było dużym przeżyciem dla Mariusza z Nasielska. W czwartek 13 czerwca nasz Klient wyjechał nowym autem z salonu MB-Motors Mercedes Benz w Piasecznie.To jeden z najszczęśliwszych dni w życiu. Dziękuję TOTALbet! – mówi zdobywca nagrody głównej.

Mariusza z Nasielska odbiera nagrodę TOTALbet – Mercedesa CLA

Szczęście uśmiechnęło się do Mariusza 31 maja, gdy doszło do finałowego losowania Kasomanii 2.0. Z tysięcy osób, uprawnionych do walki o samochód, padło właśnie na los Mariusza. Od czwartku auto jest już w rękach nowego właściciela.

W pierwszych dniach po zakończeniu Kasomanii należało załatwić formalności. Później można już było umówić się w salonie po odbiór auta. Był szampan, były kwiaty i kokarda na masce. Samochód zrobił na żywo fantastyczne wrażenie.

Nagroda głowna od TOTALbet – Mercedes CLA

– Szczerze mówiąc, myślałem, żeby go sprzedać, ale gdy usiadłem w środku, zacząłem się wahać. Jest fantastyczny! Może jeszcze go sobie zostawię – cieszył się zwycięzca.

To nie był koniec atrakcji, bo pan Mariusz został zaproszony do Ostródy na galę sportów walki FEN 25, której TOTALbet był sponsorem. Ze stolika dla VIP-ów, w towarzystwie m.in. wiceprezesa – dyrektora generalnego TOTALbet Marcina Giery i dyrektora marketingu Adriana Furmańczyka, gracz obejrzał 9 ciekawych pojedynków.

– To była super impreza, a ludzie z TOTALbet mają dużą klasę. Od tej pory mam do nich wyłącznie szacunek. Zapewniliście mi niezapomniane przeżycia – podkreślał pan Mariusz.

Kolejna edycja loterii TOTALbet Kasomania planowana jest na jesień tego roku. Zobaczymy do kogo szczęście uśmiechnie się tym razem!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author